Droevig nieuws uit de Vlaamse sportwereld, want Nina Derwael en Siemen Voet hebben definitief een punt achter hun relatie gezet.

De twee waren al een koppel sinds 2018, maar volgens Nina “ging het niet meer”:
“Het ging niet meer. Ik zag ervan af als hij niet in België was en ik miste ook trainingen door naar daar te gaan. We konden er niet zijn voor elkaar en dat woog op mij. We zagen ons leven niet meer dezelfde richting uitgaan en dan heb ik het niet alleen over sportieve zaken”, vertelde ze aan de Vlaamse pers (HLN).
Siemen is profvoetballer bij Slovan Bratislava, waardoor ze hem door de afstand natuurlijk zéér weinig zag. En dat heeft natuurlijk parten gespeeld. De twee hebben dan ook besloten elk hun eigen weg te gaan.
Volgende week staat Derwael terug op het WK in Liverpool. Daar zal ze strijden in de discipline artistieke gymnastiek.
Succes Nina!
Naast een zangtalent blijkt Lizzo ook over goede acteerkwaliteiten te beschikken. De zangeres gaat de hoofdrol spelen in ‘Rosetta’.
De film gaat over het leven van de Amerikaanse gitarist, componist en zangeres Rosetta Tharpe. Ze werd in de jaren dertig en veertig bekend en was een grote inspiratiebron voor onder anderen Elvis, Johnny Cash en Bob Dylan.
Volgens Deadline zoomt het verhaal in op Rosetta’s carrière en de liefde die ze voelde voor een andere vrouw in een tijd dat homoseksualiteit nog een taboe was. Verder komt ook het heteroseksuele huwelijk met haar manager Russell Morrison aan bod, een romance die begon als een publiciteitsstunt maar eindigde in een levenslang huwelijk.
Lizzo speelt de hoofdrol in de film en is daarnaast ook betrokken als producent. Het is de eerste keer dat ze zo’n grote rol vertolkt, maar niet de eerste keer dat ze acteert. Eerder had ze ook al kleine rolletjes in ‘Hustlers’ en ‘The Mandalorian’.
Het is aftellen geblazen voor fans van Miley Cyrus. De zangeres maakt via Instagram bekend dat ze over twee maanden een nieuw album uitbrengt.
Het wordt het langverwachte negende studioalbum van Miley en gaat ‘Something Beautiful’ heten. Er komen in het totaal dertien nummers op te staan die geproduceerd zijn door Miley zelf en Shawn Everett. We kunnen de plaat op 30 mei verwachten.
Bij de aankondiging wordt ook de albumhoes getoond, waar Miley in een outfit van modeontwerper Theirry Mugler op te zien is. “Het artwork is vastgelegd door de bekende modefotograaf Glen Luchford en toont Miley Cyrus gehuld in archiefmateriaal van Thierry Mugler uit 1997, een opvallende knipoog naar de gedurfde esthetiek en visuele storytelling van het album”, staat erbij geschreven.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 26/03 Nina Derwael
- 27/03 Monica Geuze
- 27/03 Mariah Carey
- 28/03 Lady Gaga
- 01/04 Asa Butterfield