EOTB-sterren Lakeisha en Taier geven relatie-update

Karen Luiken-17 oktober 2022 om 16:37

‘Ex On The Beach: Double Dutch’ heeft voor Lakeisha en Taier niet alleen bekendheid opgeleverd, maar ook een relatie. De twee warden tijdens het programma smoorverliefd op elkaar en zijn nu, zes maanden later, nog altijd helemaal happy samen. Via Instagram laten ze weten hoe het gaat.

Lakeisha en Taier hebben er tijdens de opnames van ‘Ex On The Beach: Double Dutch’ nooit een geheim van gemaakt dat ze elkaar leuk vonden. Meer dan leuk zelfs. Ze wisselden meerdere intieme momentjes uit en bleven ook na het programma nog met elkaar afspreken. Dat resulteerde uiteindelijk in een relatie, die ze een paar maanden geleden Insta-official maakten.

Inmiddels zijn ze zes maanden verder en nog altijd heel gelukkig samen. Dat blijkt althans uit een bericht dat Lakeisha ter ere van hun halfjarige jubileum op Instagram heeft gezet. “Mijn liefste”, schrijft ze. “Wat vliegt de tijd! Zes maanden alweer. Ik ben super dankbaar dat ik jou heb mogen leren kennen op zo een onverwachts moment. Ik ben benieuwd naar alle mooie dingen die we nog samen mogen beleven. De mooiste, liefste, gekste en leukste.”

Tom Felton gaat weer Draco Malfoy spelen

Karen Luiken-06 juni 2025 om 05:53

Tom Felton gaat een stukje nostalgie opzoeken. De acteur kruipt voor het Broadway-toneelstuk 'Harry Potter and the Cursed Child' in de huid van zijn oude personage Draco Malfoy.

“Ik heb nog steeds het idee dat ik droom”, zegt Tom in de ‘Today Show’ over zijn rol. “Zestien jaar geleden nam ik afscheid van dit personage, maar nu krijg ik opnieuw de kans om in zijn huid te kruipen.”

In het theaterstuk is Harry Potter inmiddels vader van drie schoolgaande kinderen en werkt hij bij het Ministerie van de Toverkunst. Terwijl hij worstelt met zijn eigen problemen, moet zijn jongste zoon Albus een weg zien te vinden in een familietraditie waar hij nooit om heeft gevraagd.

'Harry Potter and the Cursed Child' ging in 2016 voor het eerst in première in Londen en is inmiddels al een aantal jaar in New York te zien. Het is in al die tijd nog nooit eerder voorgekomen dat een originele ‘Harry Potter’-ster er zijn opwachting in maakt.

Nick Jonas speelt hoofdrol in KISS-filmbiografie

Karen Luiken-06 juni 2025 om 05:47

Nick Jonas heeft zeer waarschijnlijk een grote acteerklus te pakken. The Hollywood Reporter meldt dat de zanger in de laatste onderhandelingen zit om KISS-frontman Paul Stanley te spelen in een filmbiografie over de beroemde rockband.

KISS werd in de jaren 70 opgericht in New York en staat vandaag de dag nog steeds bekend om de rocklook met opvallende schmink en kostuums. De band scoorde hits met onder andere ‘Deuce’ en ‘Rock and Roll All Nite’.

De productie van de biopic begint eind dit jaar of begin 2026. De regie is in handen van McG. Het is nog niet bekend wie de rol van Gene Simmons gaat spelen; hij is net als Paul Stanley een van de oprichters van KISS.

Ontdek meer