De laatste jaren komen er steeds meer en meer feiten boven water over wat er zich écht afspeelde achter de schermen van de populaire show ‘Glee’. Van ruzies tot drugs en zelfs zelfmoord, al deze feiten komen aan bod in een nieuwe documentaire over de serie.
Er is namelijk een driedelige docu in de maak over alle controverses rond de populaire en muzikale serie ‘Glee’. Zo wordt er o.a. ingegaan op de inmiddels overleden acteurs Cory Monteith, Mark Salling en Naya Rivera. Daarnaast gaan ze wat dieper inzoomen op de drama tussen hoofdrolspeelster Lea Michele en haar collega’s.
De docureeks zal ook nooit eerder gehoorde verhalen bevatten van naaste familie en vrienden van de hoofdcast én de overleden acteurs.
Voorlopig is helaas nog niet geweten wanneer en waar de docureeks te zien zal zijn, dus stay tuned!
Nieuw seizoen 'Ex On The Beach: Double Dutch' zondag van start
Het langverwachte nieuwe seizoen van ‘Ex On The Beach: Double Dutch’ gaat dit weekend van start. Zondag om 22.00 uur wordt de eerste aflevering uitgezonden op MTV. Dit is wat je moet weten.
Het is alweer tijd voor het elfde seizoen van ‘Ex On The Beach: Double Dutch’. Acht singles uit België en Nederland reizen dit keer af naar het zonovergoten Colombia, waar ze worden ondergedompeld in een mix van romantiek, verleiding en onverwachte confrontaties.
Dit seizoen bestaat uit negen afleveringen plus een reünie. De cast kent uit zowel nieuwe als oude gezichten. Twee bekenden zijn Marc Junior, die eerder ook al meedeed aan het programma, en Jonna. Laatstgenoemde zou je kunnen kennen van zijn deelname aan ‘Love Island’. De overige deelnemers hebben we nog niet eerder gezien en heten Nick, Marianne, Demi, Shaniqua, Chantal en Dani.
Elke zondag om 22.00 uur wordt er een aflevering uitgezonden op MTV en via de website van de zender. Twee dagen later, op dinsdag, verschijnt diezelfde aflevering ook op Streamz.
Dina Tersago in tranen na TikTok-onderzoek in ‘Ze Zeggen Dat’
In een preview van de tweede aflevering van 'Ze Zeggen Dat', zien we een Dina Tersago zoals we haar nog niet vaak zagen: emotioneel, aangeslagen en met tranen in de ogen. De reden? TikTok.
Dina duikt in de wereld van de populaire app en stelt zich de vraag: moet TikTok niet verboden worden voor kinderen onder de 13? Samen met TikTokkers Elias Verwilt en Stien Edlund – twee gezichten die je sowieso kent als je ooit langer dan vijf minuten op de For You Page zat – ontdekt Dina hoe het algoritme werkt en wat je zoal te zien krijgt als jonge gebruiker.
Voor het onderzoek kregen tien 13-jarigen een week lang 80 minuten per dag toegang tot TikTok. Uit die ervaring werd een soort mini-docu gemaakt met de filmpjes die hen door het algoritme werden voorgeschoteld. Denk: content rond mentale problemen, automutilatie en toxisch schoonheidsideaal. De reacties tijdens de première zijn heftig – ouders en jongeren verlaten overstuur de zaal. Ook Dina krijgt het lastig.
En eerlijk: als je weet dat Vlaamse jongeren van 16 tot 24 gemiddeld 80 minuten per dag op TikTok zitten (meer dan op Instagram, Facebook en WhatsApp samen), dan zet zo’n experiment wel aan het denken.
'Ze Zeggen Dat', te zien op maandag 12 mei om 20u40 bij VTM.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 11/05 Sabrina Carpenter
- 13/05 Robert Pattinson
- 14/05 Martin Garrix
- 15/05 Chase Hudson
- 15/05 Pauline Slangen