Niall Horan wordt nieuwe coach in 'The Voice USA'

Dieter Blarinckx-14 oktober 2022 om 16:37

Groot nieuws voor voormalig One Direction-lid Niall Horan, want de Britse zanger wordt het nieuwe jurylid in de Amerikaanse versie van 'The Voice'.

De zanger postte op insta een nogal cryptisch bericht, maar al snel werd duidelijk dat hij het nieuwe jurylid wordt van het 23ste seizoen van ‘The Voice USA’. Hij zal plaatsnemen naast muzikale legendes Kelly Clarkson, Blake Shelton en Chance The Rapper.

“Ik kijk ernaar uit om een nieuwe groep aan talent te ontmoeten en te coachen”, vertelt hij openlijk aan TV Line.

Ook ex-One Direction-lid Louis Tomlinson zetelde al eens in de jury van een talentenjacht. Dat deed hij bij ‘X Factor’.

Succes Niall!

Emily in Paris trekt naar Italië: Netflix dropt trailer voor seizoen 5

Chelsy Vanlerberghe-03 december 2025 om 15:37

Emily is back, maar deze keer niet in Paris. Netflix heeft zonet de trailer gedropt voor het vijfde seizoen van 'Emily in Paris', en onze favoriete marketing queen blijkt nu gewoon door de straten van Rome te flaneren. Verwacht: pasteloutfits, chaos, romantiek én genoeg drama om je kotavond te vullen. Vanaf 18 december staat het seizoen volledig op Netflix.

Emily in… Roma?
In het nieuwe seizoen runt Emily Agence Grateau in Rome, waar ze zich laat meeslepen door la dolce vita en nieuwe (héle interessante) gezichten leert kennen. Maar het blijft Emily, dus uiteraard loopt er ook van alles mis. Een werkidee dat totaal ontspoort, een carrière die begint te wankelen en een liefdesleven dat weer in de blender lijkt te zitten.

Terwijl ze steun zoekt in haar vertrouwde Franse bubbel, duikt een groot geheim op dat één van haar belangrijkste relaties kan breken. Emily wordt gedwongen om het conflict recht in de ogen te kijken, maar ontdekt daardoor wel nieuwe vriendschappen, inzichten en misschien zelfs een nieuwe droom.

18 december. Netflix. Jij weet wat doen.

Muziekduo Suzan & Freek verwelkomt hun eerste kindje

Chelsy Vanlerberghe-03 december 2025 om 09:56

Suzan Stortelder (33) en Freek Rikkerink (32), voor iedereen gewoon Suzan & Freek, zijn officieel mama en papa. Het duo deelde deze ochtend zelf het nieuws op Instagram, mét een paar superknappe foto’s van hun eerste kindje. Hun zoontje kreeg de naam Sef, wat fans meteen doet denken aan de eerste letters van Suzan En Freek. Toeval of niet, cute is het sowieso.

Sef werd afgelopen zondag 30 november geboren, om precies elf over elf. “We stromen over van liefde voor Sef, voor elkaar en voor het leven”, schrijven de kersverse ouders. De post ontplofte meteen: tienduizenden likes in enkele minuten.

De komst van hun zoontje voelt extra bijzonder na het moeilijke jaar dat het koppel achter de rug heeft. In mei maakte Freek bekend dat bij hem uitgezaaide longkanker is vastgesteld. Hoewel hij intussen liet weten dat het iets beter met hem gaat, hoopten de twee vooral dat ze hun kindje samen konden verwelkomen. En dat moment is er nu.

Het duo deelde de voorbije maanden al kleine inkijkjes in hun zwangerschap, van “op-het-podium-verstopte crackers” tijdens hun shows tot Suzan die deze zomer met bolle buik op festivals stond. “De echo’s zagen er tot nu toe allemaal goed uit, daar halen we nu al ons geluk uit”, klonk het eerder.

Vandaag is dat geluk tastbaar: Sef is er. En heel Nederland en België smelten mee.

Ontdek meer