De zanger Alexander O'Connor, beter bekend als Rex Orange County is 6 keer beschuldigd van seksueel misbruik bij een jonge vrouw. Volgens haar zou Alexander haar misbruikt hebben in een uitgaansbuurt in Londen.

Zanger Rex Orange County beschuldigd van seksueel misbruik
Instagram: Rex Orange County
Alexander zelf zegt dat hij onschuldig is, maar sommige fans reageren boos en teleurgesteld. Rex Orange County heeft afgelopen zomer concerten moeten annuleren en in zijn laatste show begon hij toen te huilen. Fans dachten dat hij het mentaal zwaar had, maar nu blijkt dat hij toen wist dat hij werd aangeklaagd.
Over de klachten van de jonge vrouw, die ouder is dan 16 jaar, is niet veel geweten. Op 3 januari 2023 komt het proces voor de rechter.

De Vlaamse schone Chayenne Van Aarle, vooral bekend als ex-Miss België, heeft in een interview met Het Laatste Nieuws openlijk verteld over haar borstvergroting. “Ik voelde me een Miss België met mandarijnenborstjes”, klonk het o.a. aan HLN.
Chayenne gaf een open en eerlijk interview aan Het Laatste Nieuws vanuit een chirurgische kliniek in Istanbul. Daar liet ze zopas een borstvergroting uitvoeren, en daar zat ze al een tijdje aan te denken.
“Ik keek in de spiegel en zag een mooie, fiere vrouw met twee lege theezakjes. Ik voel me nu echt twintig keer vrouwelijker”, klinkt het bij een opgeluchte Chayenne.
Vorig jaar werd ze op 23-jarige leeftijd gekroond tot Miss België, maar toch bleef ze onzeker over het formaat van haar borsten. maar daar heeft ze nu eindelijk iets aan durven doen en praat er nu volledig vrijuit over.
Chapeau Chayenne!

Holi: zo duur was het kapsel van Halle Bailey in 'The Little Mermaid'
De gloednieuwe film ‘The Little Mermaid’ heeft veel geld gekost. In het totaal zo’n 200 miljoen dollar, waarvan een behoorlijk deel naar de oranje lokken van hoofdrolspeelster Halle Bailey zijn gegaan.
Het was belangrijk dat Halle, die al jaren dreadlocks draagt, oranje haar zou krijgen voor haar hoofdrol in ‘The Little Mermaid’. Ze hadden natuurlijk een pruik voor haar kunnen kopen, maar in plaats daarvan werd gekozen voor een andere optie. Een veel duurdere optie. Haarstyliste Camille Friend werd ingeschakeld en zorgde ervoor dat de dreadlocks van Halle een oranje gloed kregen.
Hoe ze dat heeft gedaan? De bestaande dreadlocks van Halle zijn bewaard gebleven en daar zijn drie verschillende kleuren rood omheen gewikkeld. “We hebben de interne structuur van haar haren niet aangepast”, vertelt de haarstyliste volgens Variety. Wel moesten er soms stukken haar verwijderd worden en opnieuw worden aangebracht.
Al met al heeft het uren geduurd voordat het kapsel van Halle perfect was. En tja, dat kost natuurlijk geld. “Minimaal 140.000 euro”, zegt de haarstyliste.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 01/06 Tom Holland
- 01/06 Dangie Opdecam
- 01/06 Elias Verwilt
- 05/06 Troye Sivan
- 07/06 Iggy Azalea