Deze 'Once Upon a Time'-acteur komt naar FACTS!

Dieter Blarinckx-11 oktober 2022 om 19:29

Goed nieuws voor de fans van de ABC-serie 'Once Upon a Time', want FACTS heeft namelijk aangekondigd dat niemand minder dan acteur Colin O'Donoghue zal afzakken naar Flanders Expo in Gent!

O'Donoghue kennen de fans van de serie 'Once Upon a Time' vast en zeker nog wel als Hook, de love interest van hoofdpersonage Emma Swan. En hij komt dus op 22 en 23 oktober naar FACTS in Gent!

De acteur zal beschikbaar zijn voor photoshoots, handtekeningen, selfies en natuurlijk ook de Q&A.

Tickets zijn hier te koop!

Ariana Grande gebruikt plots haar volledige naam in ‘Wicked’ en daar zit een mooie reden achter

Chelsy Vanlerberghe-24 november 2025 om 15:34

Als je onlangs ‘Wicked: For Good’ hebt gekeken, heb je het misschien gezien: Ariana Grande staat in de credits niet gewoon als Ariana Grande, maar als Ariana Grande-Butera. Geen drastische naamswitch, wel een bewuste keuze met een emotionele laag.

Ariana Grande gebruikt plots haar volledige naam in ‘Wicked’ – en daar zit een mooie reden achter
Ondertitel: Fans spotten een subtiele maar betekenisvolle wijziging in de aftiteling

Als je onlangs ‘Wicked: For Good’ hebt gekeken, heb je het misschien gezien: Ariana Grande staat in de credits niet gewoon als Ariana Grande, maar als Ariana Grande-Butera. Geen drastische naamswitch, wel een bewuste keuze met een emotionele laag.

In een interview met Hit Network legde Ariana uit waarom ze voor haar ‘Wicked’-rol haar volledige familienaam gebruikt. “Technisch gezien is het mijn little-girl name,” zegt ze. “Dat was mijn naam toen ik de show zag op mijn tiende. Deze ervaring voelde als thuiskomen, en dit was een manier om dat te eren. Het voelde heel full circle.”

Grande is de familienaam van haar mama Joan, Butera die van haar papa Ed. En die tweede naam heeft nog extra gewicht: Ariana verloor ooit het contact met haar vader. In 2014 vertelde ze dat ze moest leren dat “je iemand graag kan zien, zelfs als je geen klik hebt”. Intussen hebben ze hun band hersteld. Volgens Entertainment Tonight moest haar vader zelfs huilen toen hij haar volledige naam zag in de credits van de eerste film.

Belangrijk detail: nee, Ariana verandert haar naam niet permanent. In andere projecten, zoals haar volgende film ‘Focker-In-Law’, of haar rol in de nieuwe ‘American Horror Story’, blijft ze gewoon Ariana Grande.

Voor ‘Wicked’ is het dus puur symbolisch. Een ode aan tienjarige Ari die in de zaal zat, Glinda zag, en ooit droomde om zelf op dat podium te staan. En honestly? Dat maakt het nog een tikkeltje magischer.

Ilyas (20) wint Red Bull Tetris-finale en mag naar Dubai

Simon Smetryns-24 november 2025 om 10:54

De 20-jarige Ilyas Yasin Çengel uit Borgerhout is officieel de beste Red Bull Tetris-speler van België. In DIVE in Antwerpen versloeg hij in een spannend duel Ewout Vlaeminck met 3-0 en pakte zo de titel.

Ilyas, student Computerwetenschappen aan de Karel de Grote Hogeschool, speelde de voorbije week meer dan twintig uur om zich klaar te stomen voor de finale. Hij begon ooit met Tetris omdat hij beter wilde worden dan zijn zus, maar ondertussen klopt hij zowat iedereen.

In december mag Ilyas ons land vertegenwoordigen op de allereerste Red Bull Tetris World Final in Dubai, met winnaars uit meer dan 55 landen. Zijn doel daar? Minstens drie matchen winnen. En alsof dat nog niet indrukwekkend genoeg is, wordt de World Final opgelicht door een show met meer dan tweeduizend drones die Tetris live in de lucht naspelen

Ontdek meer