'Daens, de Musical' nu ook verkrijgbaar op DVD

Dieter Blarinckx-08 oktober 2022 om 17:44

Goed nieuws voor de mensen die de spektakelmusical 'Daens, de Musical' gemist hebben in de theaterzalen. Studio 100 heeft namelijk aangekondigd dat de geliefde musical nu ook verkrijgbaar is op DVD!

De musical rond priester Daens was een énorm succes, en dat heeft Studio 100 ook door. Zij hebben nu immers (waarschijnlijk op vraag van veel fans) een DVD-versie van de musical op de markt gebracht!

De titelrol wordt grandioos vertolkt door Peter Van de Velde. Zijn broer Pieter Daens wordt gespeeld door Jan Schepens. Daarnaast speelt theatermonument Jo De Meyere de rol van Bisschop Stillemans. Free Souffriau is Nette Scholiers en Jelle Cleymans geeft gestalte aan de socialistische voorman Jan De Meeter. Manou Kersting zal de rol van de meedogenloze fabrieksopzichter Schmitt op zich nemen en Peter Thyssen zorgt voor de komische noot in de rol van Ponnet.

Voor de DVD van de musical betaal je zo'n 14,99 euro.

Hier kan je 'm alvast vinden.

'Echte Jongens op Safari' heeft een releasedatum

Karen Luiken-15 juli 2025 om 13:21

Ja hoor, er is een releasedatum voor ‘Echte Jongens Op Safari’. Videoland maakt bekend dat we de reeks vanaf 21 augustus op de streamingsdienst kunnen bekijken.

‘Echte Jongens Op Safari’ is de tegenhanger van ‘Echte Meisjes In De Jungle’, een programma dat inmiddels al meerdere succesvolle seizoenen kent. In de reeks moeten de deelnemers zien te overleven op safari terwijl ze proeven doen, de hitte trotseren en al hun luxe spulletjes in Nederland achter moeten laten.

In het eerste seizoen van ‘Echte Jongens Op Safari' doen twaalf bekende gezichten mee, waaronder zanger Brace, 'Ex On The Beach'-ster Dusty Taconis, dragqueen Janey Jacké, realityveteraan Sterretje ('Oh Oh Cherso'), stylist Roy Donders en rapper Sem van Dijk. Geraldine Kemper, die je kunt kennen als presentatrice van ‘Big Brother’, presenteert te show.

Of de reeks ook naar België komt, moet nog blijken. Maar ‘Echte Meisje In De Jungle’ konden we wel zien op Streamz. Laten we hopen dat deze realityshow snel volgt!

Opnames 'Harry Potter'-serie van start

Karen Luiken-15 juli 2025 om 11:34

Het startschot is eindelijk gegeven. De opnames van de langverwachte ‘Harry Potter’-serie zijn van start gegaan. En dat is nog niet alles, want samen met die bekendmaking worden er ook meteen vier nieuwe castleden aangekondigd.

De camera's zijn gaan draaien in Studios Leavesden van Warner Bros. in het Verenigd Koninkrijk. De serie wordt in 2027 gelanceerd op HBO Max. Dat zal gebeuren met hoofdrolspelers Dominic McLaughlin (Harry Potter), Arabella Stanton (Hermione Granger) en Alastair Stout (Ron Weasley). Maar ook met de al eerder aangekondigde namen, zoals John Lithgow (Albus Dumbledore), Janet McTeer (Minverva McGonagall), Paapa Essidu (Serverus Snape), Nick Frost (Hagrid), Luke Thallon (Quirinus Quirrell), Paul Whitehouse (Argus Filch), Lox Pratt (Draco Malfoy) en Johnny Flynn (Lucius Malfoy).

Nieuw toegevoegd aan de cast zijn de vier namen Rory Wilmot, Amos Kitson, Louise Brealey en Anton Lesser. Zij kruipen in de huid van de personages Neville Longbottom (Marcel Lubbermans), Dudley Dursley (Dirk Duffeling), Madam Rolanda Hoock en Garrick Olivander.

Ontdek meer