Het zijn donkere tijden voor Ziggy uit ‘K2 zoekt K3’. De vader van de zanger is plotseling overleden. In een interview met TV Familie vertelt hij over het zware verlies.
“Mijn emotie gaan nog alle kanten op”, zegt Ziggy. “Dit is een ontzettend zwaar verlies. Papa is altijd m’n grootste steun geweest. Enkele weken geleden stond hij nog naast mij op het podium. Ik kan amper vatten dat hij er niet meer is.”
De vader van Ziggy is slechts 61 jaar geworden. Hij werd twee jaar geleden getroffen door een hartinfarct, maar kwam daar - godzijdank - weer bovenop. Hij ging weer optreden, zou meedoen aan een tv-show en had allerlei wilde toekomstplannen. “Maar plots ging het minder met zijn gezondheid. Papa kwam in het ziekenhuis terecht, en zijn lichaam gaf het ineens op. Zo hard is het.”
Ziggy heeft het ontzettend moeilijk. Vooral met het missen van zijn vader, maar ook met de afschuwelijke haatreacties die hij sinds het overlijden van zijn papa ontvangt. “Ze schrijven dan: ‘Gelukkig is je papa nu dood, dan moet hij dat gekrijs van jou niet meer aanhoren.’ Heel erg.”
Babynieuws in realityland. ‘Ex On The Beach’-ster Sharon Ipema maakt via Instagram bekend dat ze in verwachting is van haar tweede kindje.
“Baby #2 is on the way”, schrijft Sharon, die samen met haar zus Esmee ‘terrortwin’ wordt genoemd, bij een tweetal beelden.
Links op het beeld zie je haar dochtertje Zaya, dat Sharon in 2021 kreeg met haar ex. Het meisje houdt een echo vast van haar nog ongeboren broertje of zusje. Bovenin het kiekje staat de nieuwe partner van Sharon.
Suzan en Freek brengen deze week nieuwe muziek uit
Na een moeilijke periode komen Suzan en Freek deze week met nieuwe muziek. Via Instagram kondigen ze hun single ‘Niemand’ aan, die vanaf donderdag overal te beluisteren is.
Het koppel maakt het nieuws bekend in een openhartige post, waarin Suzan en Freek schrijven dat muziek een belangrijk onderdeel van hun leven is geweest in deze moeilijke periode. Eerder dit jaar bleek dat Freek uitgezaaide longkanker blijkt te hebben.
“Muziek is heel belangrijk geweest voor ons de afgelopen tijd. Eerst vooral als afleiding, om maar even uit ons hoofd te zijn”, zo klinkt het. “Urenlang met onze ogen dicht spelen op de vleugel en gitaar zonder dat we ook maar een woord hoefden te zeggen.”
Dat resulteerde uiteindelijk in nieuwe muziek, die de twee omschrijven als ‘een stukje uit hun dagboek’. “In de studio zijn en deze periode van ons af kunnen schrijven werkt voor ons therapeutisch, er is immers zo veel om over te schrijven”, vervolgt het stel. “Nu zijn we klaar voor de volgende stap: om die muziek ook met jullie te gaan delen. Onze nieuwe single ‘Niemand’ is vanaf aanstaande donderdagochtend 07:45 uur overal te beluisteren.”
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 27/10 Berre
- 28/10 Tinne Oltmans
- 31/10 Willow Smith
- 31/10 Rhodé Kok
- 03/11 Noah Schnapp