Groot nieuws voor de filmfans onder jullie, want 20th Century Studios heeft zopas bevestigd dat er een nieuwe film in de maak is in de ‘Planet of the Apes’-franchise.
Het nieuwe deel krijgt de titel ‘Kingdom of the Planet of the Apes’ en speelt zich af jaren na de vorige film ‘War for the Planet of the Apes’. Owen Teague, Peter Macon en Freya Allen zullen de hoofdrollen spelen in deze nieuwe prent.
Naast de officiële titel, dropte de filmstudio ook alvast een eerste beeld via sociale media. Helaas werden er op dit moment nog geen details over het verhaal vrijgegeven.
De ‘Planet of the Apes’-franchise is een van de meest succesvolle franchises van filmstudio van 20th Century Studios. De eerste film in de reeks dateert al van 1968, daarna volgden nog vier bioscoopvervolgen en twee televisieseries.
‘Kingdom of the Planet of the Apes’ zal ergens in 2024 in de bioscoop te zien zijn.
Nieuwe castleden toegevoegd aan 'The Devil Wears Prada 2'
De cast van het langverwachte vervolg op ‘The Devil Wears Prada’ krijgt er heel wat nieuwe gezichten bij. Variety meldt dat onder anderen Lucy Liu, Justin Theroux. B.J. Novak en Pauline Chalamet zich bij de cast voegen.
Dat doen ze samen met Helen J. Shen, Conrad Ricamora en Caleb Hearon, die allemaal nieuwe personages zullen spelen. Twee bekende gezichten, Tracie Thoms (die Lily speelde in het origineel) en Tibor Feldman (die Irv Ravitz speelde) maken allebei een comeback.
Ze vergezellen stuk voor stuk de hoofdpersonen Meryl Streep, Anne Hathaway, Emily Blunt en Stanley Tucci, die ook allemaal in de eerste ‘The Devil Wears Prada’-film uit 2006 te zien waren.
Hoewel er nog geen precieze details bekend zijn over het vervolg, zou het verhaal dit keer draaien om het personage Miranda Priestly, die nog steeds in de uitgeverijwereld werkt en het aan de stok krijgt met haar voormalige assistente Emily Charlton.
De release staat gepland voor mei 2026. De productie is al van start gegaan.
Heerlijk wegdromen bij nieuwe trailer van romcom 'My Oxford Year'
Netflix is goed in heel veel dingen, maar vooral in het maken van romcoms. Dat heeft de streamingsdienst al heel vaak bewezen en gaat dat met de komst van ‘My Oxford Year’ gewoon nog een keertje doen. De trailer van deze film is nu verschenen.
Het verhaal van ‘My Oxford Year’ draait om Anna, een ambitieuze jonge Amerikaanse vrouw, die naar de universiteit van Oxford gaat om een jeugddroom te vervullen. Ze lijkt haar leven volledig op de rails te hebben, totdat... Ze een charmante en slimme local ontmoet die zowel haar leven als dat van hem ingrijpend verandert.
De rol van Anna wordt gespeeld door Sofia Carson, die je ook kunt kennen van ‘The Life List’ en ‘Descendants’. Acteur Corey Mylchreest kruipt in de huid van haar love interest.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 10/07 Perrie Edwards
- 10/07 Harper Beckham
- 14/07 Flo Windey
- 14/07 Oliver Symons
- 15/07 Jade Anna