We wisten al dat-ie eraan zat te komen en vandaag is het dan ook eindelijk zover: Ed Sheeran heeft met een nieuw liedje een ode gebracht aan Pokémon.
Dat Ed een nummer over Pokémon zou lanceren, maakte de zanger eerder deze week al bekend. Op Instagram schreef hij dat hij al vanaf jonge leeftijd een fan is van Pokémon. Vroeger had hij gameboys en was hij geobsedeerd door de tekenfiguren. Nu is hij wat ouder, maar nog steeds een groot liefhebber.
Om zijn liefde voor Pokémon voor altijd te vereeuwigen, heeft Ed nu ‘Celestrial’ uitgebracht. “Toen ik door Japan reisde, ontmoette ik de mensen van Pokémon”, aldus de zanger. "We maakten grapjes dat ik een lied voor hen schreef. Nu zijn we hier.”
Justin Bieber heeft vandaag een grote verrassing voor zijn fans gedropt. De zanger komt met een compleet nieuwe plaat, genaamd SWAG. Het is alweer zijn zevende studioalbum.
De plaat bevat in het totaal 21 nummers, waaronder ‘Go Baby’, ‘Way It Is’, ‘Soulful’, ‘Walking Away’, ‘Sweet Spot’ en ‘Too Long’. Justin werkte voor het album samen met verschillende artiesten zoals Lil B, Sexxy Red, Eddie Benjamin en Gunna.
‘SWAG’ is de langverwachte opvolger van Justins zesde studioalbum ‘Justice’ uit 2021.
Ariana Grande en broer brengen eerste gezamenlijke nummer uit
Ariana Grande heeft de muzikale handen ineen geslagen met haar broer Frankie. De twee komen voor het eerst samen met een nummer.
Het nieuws wordt bekendgemaakt via de Instagram-pagina van Frankie. “Dit liedje is heel persoonlijk voor mij, en dat zij erop te horen is, maakt het nog betekenisvoller”, aldus de muzikant. “Ik kan niet wachten tot jullie het kunnen horen.”
Het gaat om een luxe versie van het nummer ‘Hotel Rock Bottom’, dat vrijdag verschijnt. Via Instagram krijgen fans alvast een voorproefje.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 14/07 Flo Windey
- 14/07 Oliver Symons
- 15/07 Jade Anna
- 15/07 Kobe Peeters
- 16/07 Marthe De Pillecyn