Zo ziet Halle Bailey eruit als The Little Mermaid

Karen Luiken-13 juli 2021 om 13:15

Het heeft vanwege het coronavirus flink wat moeite gekost, maar it’s a wrap. De opnames van Disney’s nieuwste live action-remake ‘The Little Mermaid’ zitten erop. En hoe kan dat beter gevierd worden dan het delen van een kiekje? Hoofdrolspeelster Halle Bailey verrast haar volgers op Instagram met een klein voorproefje.

Op het beeld is te zien hoe Halle eruitziet als de kleine zeemeermin. “Ik deed auditie voor deze film toen ik achttien was en zou bijna negentien worden”, schrijft ze erbij. “We rondden de film af tijdens een pandemie toen ik 21 werd. We hebben het eindelijk gehaald.”

De actrice laat weten ontzettend dankbaar te zijn, maar dat het maken van de film ook voor dubbele gevoelens zorgde. “Het was heel moeilijk om weg te zijn van alles en iedereen, maar tegelijkertijd voelde ik veel vrijheid en doorzettingsvermogen. Deze ervaring heeft me sterker gemaakt dan ooit.”

De productie van ‘The Little Mermaid’ werd vorige maand nog stilgelegd omdat meerdere crewleden besmet waren geraakt met het coronavirus. Het is niet helemaal duidelijk wanneer de film op het witte doek verschijnt. Halle kijkt in ieder geval uit naar dat moment. Net als wij. "Ik kan niet wachten tot jullie allemaal naar deze film kunnen kijken omdat hij met zoveel liefde is gemaakt."

Talk to us!

Vind je dit total bullsh!t of ben je wel mee? Deel je mening met ons via:

    #talkmag

    Na ‘Wicked: For Good’ wil Universal meer: komt er een spin-off?

    Chelsy Vanlerberghe-26 november 2025 om 10:39

    ‘Wicked: For Good’ is nog maar net uit, of Universal denkt al hardop aan een vervolg. Logisch, want de film heeft gigantisch gescoord: één van de grootste openingsweekends van het jaar, tonnen hype op TikTok en fans die compleet obsessed zijn met Ariana Grande en Cynthia Erivo.

    Universal ziet het succes én de fanbase, en dat maakt hen volgens chief marketing officer Michael Moses “bijna verantwoordelijk” om verder te bouwen aan het 'Wicked'-universum. Wat dat precies betekent? Niemand weet het nog. Maar er zouden “al dingen in beweging zijn”.

    Ook Stephen Schwartz, de componist van de originele musical en mede-scenarist van de films, praat openlijk over nieuwe ideeën. Geen rechttoe-rechtaan 'Wicked 3', maar eerder iets naast of rond het verhaal van Elphaba en Glinda. “Dat hoofdstuk voelt afgerond", zegt hij tegen The Ankler. “Maar er zijn andere kanten van Oz die we kunnen verkennen.”

    En eerlijk: de opties zijn eindeloos. Auteur Gregory Maguire heeft meerdere ‘Wicked Years’-boeken, Oz zelf telt nog 14 klassieke verhalen van L. Frank Baum, en fans staan sowieso klaar voor meer lore, meer drama en meer glitter.

    Of Ariana Grande en Cynthia Erivo terugkeren? Officieel: geen idee. Onofficieel: Hollywood houdt nu eenmaal van herkenbare gezichten. Maar als het nieuwe project ergens anders in Oz speelt, kan Universal net zo goed voor een volledig nieuwe cast gaan.

    ‘Gossip Girl’-ster en ‘Gilmore Girl’-acteur spelen samen in nieuwe kerstfilm

    Karen Luiken-24 november 2025 om 06:01

    Wat krijg je als je Leighton Meester en Jared Padalecki samen in een kerstfilm zet? We gaan er binnenkort achter komen. De twee zijn allebei gestrikt voor een Netflix-bewerking van het populaire boek ‘The Bodyguard’ van Katherine Center.

    Het verhaal gaat over Hannah, een bekwame lijfwacht, en Jack, een beroemde actieheld. Omdat Jack niet wil dat zijn familie zich zorgen maakt over een stalker die hem lastigvalt, huurt hij Hannah in. Zij moet zich voor zijn familie voordoen als zijn vriendin, maar je begrijpt al wat er gaat gebeuren. Terwijl de twee hun neprelatie in stand proberen te houden tijdens de kerstdagen, beginnen er onverwacht vonken over te slaan en worden de gevoelens voor elkaar steeds echter.

    De rol van Hannah wordt gespeeld door ‘Gossip Girl’-ster Leighton Meester en ‘Gilmore Girl’-ster Jared Padalecki kruipt in de huid van Jack.

    Het is nog niet bekend wanneer de nog titelloze film uitkomt.

    Ontdek meer