TAGMAG

Shawn Mendes leent stem uit voor animatiefilm

Karen Luiken-25 september 2022 om 05:55

Shawn Mendes zal te horen zijn in de nieuwe animatiefilm ‘Lyle, Lyle, Crocodile’. De zanger heeft zijn stem uitgeleend voor de muziek van het project én het hoofdpersonage. Dat meldt Variety.

De soundtrack van de film wordt ingezongen door Shawn Mendes, Stevie Wonder, Elton John en nog een aantal andere zangers. Verder heeft ‘Mercy’-ster ook een aantal andere liedjes voor de animatiefilm geschreven, waarvan de eerste volgende week wordt uitgebracht. Die song heet ‘Heartbeat’.

‘Lyle, Lyle, Crocodile’ is gebaseerd op het kinderboek van Bernard Waber uit 1965 en gaat over Lyle de krokodil (ingesproken door Shawn) die zich in New York bevindt. Nadat de familie Primm in een huis aan 88th Street komt te wonen, schrikt mevrouw Primm zich rot als ze het zingende reptiel in haar badkuip vindt. Uiteindelijk raakt de krokodil bevriend met haar zoon Josh en zijn baasje.

Muziekduo Suzan & Freek verwelkomt hun eerste kindje

Chelsy Vanlerberghe-03 december 2025 om 09:56

Suzan Stortelder (33) en Freek Rikkerink (32), voor iedereen gewoon Suzan & Freek, zijn officieel mama en papa. Het duo deelde deze ochtend zelf het nieuws op Instagram, mét een paar superknappe foto’s van hun eerste kindje. Hun zoontje kreeg de naam Sef, wat fans meteen doet denken aan de eerste letters van Suzan En Freek. Toeval of niet, cute is het sowieso.

Sef werd afgelopen zondag 30 november geboren, om precies elf over elf. “We stromen over van liefde voor Sef, voor elkaar en voor het leven”, schrijven de kersverse ouders. De post ontplofte meteen: tienduizenden likes in enkele minuten.

De komst van hun zoontje voelt extra bijzonder na het moeilijke jaar dat het koppel achter de rug heeft. In mei maakte Freek bekend dat bij hem uitgezaaide longkanker is vastgesteld. Hoewel hij intussen liet weten dat het iets beter met hem gaat, hoopten de twee vooral dat ze hun kindje samen konden verwelkomen. En dat moment is er nu.

Het duo deelde de voorbije maanden al kleine inkijkjes in hun zwangerschap, van “op-het-podium-verstopte crackers” tijdens hun shows tot Suzan die deze zomer met bolle buik op festivals stond. “De echo’s zagen er tot nu toe allemaal goed uit, daar halen we nu al ons geluk uit”, klonk het eerder.

Vandaag is dat geluk tastbaar: Sef is er. En heel Nederland en België smelten mee.

Vanessa Hudgens bevallen van tweede kindje

Karen Luiken-30 november 2025 om 18:34

She did it. Vanessa Hudgens is bevallen van haar tweede kindje. Dat laat de actrice weten via Instagram.

"Ik heb het gedaan", aldus Vanessa in haar bericht. "Weer een kindje gekregen! Een bevallig is een wilde rit. Dikke shout out naar alle mama's. Het is geweldig wat je lichaam allemaal kan."

Over het geslacht en de naam van haar tweede kindje deelt Vanessa nog niks. Het is het tweede kindje van haar en haar partner Cole Tucker, met wie ze sinds 2020 samen is. Vorig jaar verwelkomden ze hun eerste kindje.

Ontdek meer