Halloween moet nog passeren, maar toch zijn er al verschillende artiesten bezig met Kerstmis. Zo ook Pentatonix. De acapelagroep dropte immers deze week een nieuwe kerstsingle!
Hun gloednieuwe kerstalbum zal droppen op 28 oktober en krijgt de titel 'Holidays Around the World'. En om fans alvast warm te maken, hebben ze eerder deze week de eerste single van het nieuwe album gedropt: 'Prayers for this World'.
Maar dat is niet het enige leuke kerstnieuws dat de groep bekendmaakte, ook zullen ze dit jaar een heuse kersttour organiseren doorheen Amerika. Voorlopig is nog niet geweten of ze ook nog enkele Europese steden zullen passeren.
Beluister hun gloednieuwe kerstsingle 'Prayers for this World' hier:
Ariana Grande en broer brengen eerste gezamenlijke nummer uit
Ariana Grande heeft de muzikale handen ineen geslagen met haar broer Frankie. De twee komen voor het eerst samen met een nummer.
Het nieuws wordt bekendgemaakt via de Instagram-pagina van Frankie. “Dit liedje is heel persoonlijk voor mij, en dat zij erop te horen is, maakt het nog betekenisvoller”, aldus de muzikant. “Ik kan niet wachten tot jullie het kunnen horen.”
Het gaat om een luxe versie van het nummer ‘Hotel Rock Bottom’, dat vrijdag verschijnt. Via Instagram krijgen fans alvast een voorproefje.
Waarom The Day Before Tomorrow het perfecte einde van je zomer wordt
Oké, oké, de zomer is nog maar net begonnen. Maar wees eerlijk: stiekem ben je nú al plannen aan het maken voor dat laatste knalfeestje. Dat ene festival waarop je nog één keer alles geeft voor het back-to-school of back-to-work gedoe begint. En laat The Day Before Tomorrow nu nét dat zijn.
Op zaterdag 30 augustus verandert het Gemeentepark in Brasschaat opnieuw in een mini-universum vol muziek, zon en chaos. De line-up is stacked met namen als Boef, Bankzitters, Omdat Het Kan x Average Rob, Mark With A K & MC Chucky en DJ F.R.A.N.K.
The Day Before Tomorrow is intussen al aan z’n twaalfde editie toe en TAGMAG is er dit jaar voor het eerst ook bij.
TDBT valt net voor het back-to-schoolmoment en voelt daardoor als de officiële “laatste” dag van de zomer. Nog één keer hard gaan gaan alsof het je laatste is. Geen tent meesleuren, geen drie dagen brak rondlopen. Gewoon opstaan, fit aankomen, kapot gaan en tevreden naar huis.
Tickets kosten 38 euro en zijn nu te koop via thedaybeforetomorrow.be. Ze zitten al in de derde en laatste wave, dus als je erbij wil zijn: niet treuzelen.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 14/07 Flo Windey
- 14/07 Oliver Symons
- 15/07 Jade Anna
- 15/07 Kobe Peeters
- 16/07 Marthe De Pillecyn