Het bewijs: Amandine en Jules uit 'Love Island' zijn samen

Karen Luiken-22 september 2022 om 06:31- Foto:

Streamz

Is de kogel eindelijk door de kerk? Vormen Jules en Amandine uit ‘Love Island’ een koppeltje? Daar lijkt het wel op nu Jules een schattige foto van zichzelf en Amandine op Instagram deelt.

Het ‘Love Island’-avontuur van Jules en Amandine is niet over rozen gegaan. Ze leerden elkaar op een rustig tempo kennen en leken elkaar net helemaal gevonden te hebben toen Casa Amor aanbrak. Jules besloot Amandine in te wisselen voor oude bekende Lisa en kreeg daar al snel spijt van. Te laat voor Amandine: zij verliet het programma.

Eenmaal thuis blijken de twee elkaar toch nog te hebben gevonden. Amandine gaf eerder al aan dat haar deur voor Jules op een kiertje stond en daar heeft hij schijnbaar goed gebruik van gemaakt. De twee zijn - zo maakt het kiekje dat Jules op social media deelt - hartstikke happy samen. Cuuute!

Dit is wanneer je het album van Taylor Swift kunt verwachten

Karen Luiken-14 augustus 2025 om 07:37

Na het nieuws over de komst van een nieuw album van Taylor Swift weten we nu ook wanneer we die plaat kunnen verwachten. De zangeres maakt bekend dat het grote moment op 3 oktober aanbreekt.

Het album heet ‘The Life of a Showgirl’ en wordt alweer de twaalfde plaat van Taylor Swift. Er komen twaalf liedjes op te staan, waarvan de titels inmiddels ook bekend zijn. Het gaat onder meer om de nummers ‘Elizabeth Taylor’, ‘Ruin The Friendship’, ‘Actually Romantic’, ‘Wood’ en ‘Honey’.

Het laatste nummer op de plaat heet ‘The Life of a Showgirl’ en is een samenwerking met Sabrina Carpenter.

‘Big Brother’-ster Jill bevallen van zoontje

Karen Luiken-13 augustus 2025 om 07:38

Jill Goede en Leroy de Rouw hebben deze week hun zoontje mogen verwelkomen. De kleine spruit heeft de naam Levy gekregen.

Het nieuws wordt bekendgemaakt via Instagram, waar het ‘Big Brother’-koppel een aantal foto’s van hun kersverse kindje deelt. “Jij hoort voor altijd bij ons”, staat erbij. Levy is op 11 augustus geboren.

Het jongetje is het tweede kindje van Jill en Leroy samen. Nog geen jaar geleden, in september 2024, verwelkomden ze hun dochtertje Lio. Naast Lio en Levy heeft Leroy ook nog een andere dochter uit een eerdere relatie.

Ontdek meer