Monique duidelijk over relatie met André Hazes

Karen Luiken-20 september 2022 om 15:43

Monique Westenberg en André Hazes zijn niet samen. Juicekanalen beweren misschien van wel, maar Monique maakt het tegenovergestelde duidelijk in een gesprek met LINDA.

De geruchtenmolen over Monique en André draait al maanden overuren. De twee waren zijn samen met hun zoontje op vakantie geweest, maar dat gebeurde volgens Monique niet als koppel. "Feestdagen en vakanties vierden we als gezin. Ik legde André uit het voorbeeld van mijn ouders te willen volgen. We zijn met z’n drieën naar Amerika en Thailand geweest”, vertelt Monique tegen LINDA.

Van een relatie is volgens de blondine absoluut geen sprake. "We zijn niet samen en er komt geen huwelijk, hoe vaak juicekanalen dat ook beweren. Zo met elkaar omgaan geeft veel rust."

Suzan en Freek brengen deze week nieuwe muziek uit

Karen Luiken-20 oktober 2025 om 14:28

Na een moeilijke periode komen Suzan en Freek deze week met nieuwe muziek. Via Instagram kondigen ze hun single ‘Niemand’ aan, die vanaf donderdag overal te beluisteren is.

Het koppel maakt het nieuws bekend in een openhartige post, waarin Suzan en Freek schrijven dat muziek een belangrijk onderdeel van hun leven is geweest in deze moeilijke periode. Eerder dit jaar bleek dat Freek uitgezaaide longkanker blijkt te hebben.

“Muziek is heel belangrijk geweest voor ons de afgelopen tijd. Eerst vooral als afleiding, om maar even uit ons hoofd te zijn”, zo klinkt het. “Urenlang met onze ogen dicht spelen op de vleugel en gitaar zonder dat we ook maar een woord hoefden te zeggen.”

Dat resulteerde uiteindelijk in nieuwe muziek, die de twee omschrijven als ‘een stukje uit hun dagboek’. “In de studio zijn en deze periode van ons af kunnen schrijven werkt voor ons therapeutisch, er is immers zo veel om over te schrijven”, vervolgt het stel. “Nu zijn we klaar voor de volgende stap: om die muziek ook met jullie te gaan delen. Onze nieuwe single ‘Niemand’ is vanaf aanstaande donderdagochtend 07:45 uur overal te beluisteren.”

Sabrina Carpenter nodigt fans uit op haar eigen tv-set

Chelsy Vanlerberghe-16 oktober 2025 om 13:15

Stel je voor: je staat op de set van een vintage tv-show, leert Sabrina Carpenters tourchoreo en krijgt make-uptips van haar eigen glamteam. Klinkt als een droom? Deze herfst maakt Sabrina het werkelijkheid.

De tweevoudige Grammy-winnares verwelkomt twintig fans op de set van haar Short n’ Sweet TV Show in Los Angeles. Via Airbnb kunnen fans zich aanmelden voor een exclusieve dag waarin ze letterlijk meespelen in Sabrina’s wereld, van backstage glam tot de finale op haar iconische Penthouse-set.

“De Short n’ Sweet-tour zou niet bestaan zonder mijn fans. Het voelt juist om dit hoofdstuk samen af te sluiten", zegt Sabrina.

Wie erbij wil zijn, kan tussen 15 en 20 oktober een aanvraag indienen via airbnb.com/sabrinacarpenter. De activiteit vindt plaats op 18 november en kost – jawel – 0 euro. Reis en verblijf zijn wel voor eigen rekening, maar de ervaring? Onbetaalbaar.

Ontdek meer