Goed nieuws voor de fans van de 'Descendants'-films, want Disney heeft nu officieel bevestigd dat er wel degelijk een vierde film in de maak is!
Tijdens de gezamenlijke presentatie van Disney+ en Disney Channel tijdens D23 werd officieel onthuld dat een vierde ‘Descendants’-film in de maak is. Het enige terugkerende castlid op dit moment is China Anne McClain. Zij zal de film leiden naast nieuwkomers Kylie Cantrall en Dara Reneé.
Cantrall en Reneé spelen de dochters van Red, de dochter van de Hartenkoningin, en Chloe, de dochter van Assepoester.
De film zal volgend jaar in productie gaan, maar meer details zijn er op dit moment helaas nog niet.
Check hieronder aankondiging:
Deze bekende gezichten doen mee aan ‘Echte Jongens op Safari’
Na het succes van ‘Echte Meisjes in de Jungle’ is het nu de beurt aan de mannen om zich te bewijzen in de wildernis. In 'Echte Jongens op Safari' dropt Videoland twaalf bekende Nederlandse realitygezichten in het hete hart van Kenia. Weg luxe, weg airco... en hallo modder, muggen en mentale breakdowns.
Zanger Brace en 'Ex On The Beach'-ster Dusty Taconis maken deel uit van de cast, net als dragqueen Janey Jacké, realityveteraan Sterretje ('Oh Oh Cherso'), stylist Roy Donders en rapper Sem van Dijk. Ze worden gedropt op een plek waar het allesbehalve comfortabel is, en waar de strijd losbarst om de titel van koning van de safari.
De groep moet het zien te redden zonder luxe, met presentatrice Geraldine Kemper die alles in goede (of eerder chaotische) banen leidt.
Een exacte releasedatum is er nog niet, maar Videoland heeft beloofd dat het dit jaar nog verschijnt. Of het programma ook op Streamz of een andere Vlaamse streamer belandt? Nog even afwachten, maar als we kijken naar het succes van 'Echte Meisjes In De Jungle', zit die kans er zeker in.
'10 Things I Hate About You' wordt een Broadway-musical
Bijna dertig jaar na de release wordt '10 Things I Hate About You' omgetoverd tot een Broadway-musical. En dat onder leiding van twee opvallende namen: Lena Dunham en Carly Rae Jepsen slaan de handen in elkaar om de cultklassieker naar het podium te brengen.
Dunham, vooral bekend als de bedenker van de HBO-serie 'Girls', schrijft samen met toneelschrijfster Jessica Huang het script. Voor de muziek zorgt popicoon Carly Rae Jepsen ('Call Me Maybe', 'Run Away With Me'), die eerder al op Broadway stond in 'Cinderella'. Nu schrijft ze voor het eerst zelf mee aan een volledige musicalscore, samen met producer Ethan Gruska.
Voor wie het even kwijt is: '10 Things I Hate About You' is gebaseerd op Shakespeare’s 'The Taming of the Shrew', en volgt de Stratford-zussen die in het Seattle van de jaren '90 worstelen met strenge datingregels en dramatische high school romances. De film lanceerde in 1999 de carrières van Heath Ledger, Julia Stiles en Joseph Gordon-Levitt en groeide uit tot een absolute tienerklassieker.
Wanneer de musical precies in première gaat, is nog niet bekend.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 29/04 Nour Daghbouj
- 30/04 Gal Gadot
- 01/05 Charli D'Amelio
- 02/05 David Beckham
- 02/05 Pommeline Tillière