Goed nieuws voor de fans van het succesvolle Play4-programma 'Viva La Feta', want via de sociale media van de zender werd aangekondigd dat het tweede seizoen in de maak is!
"Toeristen gespot! 😎 Jani en Otto-Jan zitten op het zonovergoten Sifnos voor een tweede seizoen van Viva La Feta. 🏝 Wie wil jij zeker zien als gast? Laat het weten in de comments", klinkt het bij de foto van presentatoren Jani Kazaltzis en Otto-Jan Ham.
In 'Viva La Feta' blijven Jani en Otto-Jan een maand lang op het Griekse eiland Sifnos waar ze acht bekende Vlamingen de vakantie van hun leven moeten geven.
Wie die gasten van het nieuwe seizoen zijn, is helaas nog niet geweten.
Check de aankondiging hier:
So You Think You Can Dance maakt comeback en zoekt deelnemers
De vraag die al jaren door fans wordt gesteld, is nu eindelijk positief beantwoord. ‘So You Can Dance’ keert na een hele lange afwezigheid terug.
In ‘So You Think You Can Dance’ krijgen nieuwe danstalenten de kans om zich van hun beste kant te laten zien. Van streetdance tot klassieke balletmoves: elke week staat een ander genre in de spotlight. Alleen de allerbeste dansers overleven en maken kans op de felbegeerde titel van beste danser van België en Nederland.
Klinkt jou dit als muziek in de oren? Dan hebben we goed nieuws voor je. Voor het comeback seizoen wordt namelijk nog gezocht naar vers talent. Het maakt niet uit welk dansgenre je beoefent. Of dat nou modern is, tapdans, jazz, tango of quickstep: iedereen met swingende heupjes mag zich via deze link aanmelden.
Dit zijn de opvolgers van Laura Tesoro bij 'The Voice Comeback Stage'
Nu Laura Tesoro een plekje krijgt op de rode stoelen van ‘The Voice van Vlaanderen’, blijft er natuurlijk ook een leeg gat achter bij ‘The Voice Comeback Stage’, waar Laura het gezicht van was. Wie dat gat gaat opvullen, werd vanmorgen bekendgemaakt in de ochtendshow van Q-Music.
Deze week kregen we te horen dat naast de vaste coaches Koen Wauters en Mathieu Terryn ook Laura Tesoro en Joost Klein voor het nieuwe seizoen van ‘The Voice’ mogen plaatsnemen op één van de rode coachstoelen. Dat betekent dus dat Laura ‘The Voice Comeback Stage’ verlaat en dat daar een nieuw gezicht voor nodig is. Of misschien zelfs wel twee.
En inderdaad: het worden er twee. Niemand minder dan Q-music-dj’s Maarten Vancoillie en Dorethee Dauwe gaan de taken van Laura namelijk overnemen. “Wij zijn hier zelf zo blij mee”, zeggen ze. “We volgen ‘The Voice van Vlaanderen' al negen seizoenen en denken samen met veel mensen voor tv weleens: ‘Nee! Die toch niet naar huis sturen!’. We vinden het heel tof dat wij net die talenten gaan kunnen opvangen en begeleiden met heel veel mensen rond ons.”
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 20/11 Joe Biden
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 21/11 Hanna Mensink
- 21/11 Russo
- 21/11 Carly Rae Jepsen