Groot nieuws voor de 21-jarige Camille Dhondt, want zij krijgt binnenkort haar eigen stripreeks! Vanaf mei 2023 zal het eerste stripalbum in de rekken liggen.
Het zijn de bekende scenarist Danny De Vos en striptekenares Renée Rienties die Camille zullen introduceren in het Belgische stripuniversum. De bedoeling is dat er in de strips verschillende maatschappelijke thema’s aan bod zullen komen zoals bodyshaming en pesten.
“Toen ik Moustache en mezelf voor de eerste keer getekend zag, heb ik de rest van die dag lopen ‘smilen’ … ik voel me echt enorm vereerd dat ik nu een stripfiguurtje word en hoop dat mijn fans veel plezier beleven aan alle avonturen die ik ga meemaken”, klinkt het bij Camille aan Het Laatste Nieuws.
De eerste strip zal vanaf mei 2023 in de winkelrekken liggen!
Check hieronder hoe de geanimeerde Camille er uit zal zien!
Channah Koerten is bevallen van haar vierde kindje. De realityster, vooral bekend van ‘Ex On The Beach’ en ‘Temptation Island’, maakt het nieuws via Instagram bekend.
‘Our baby has arrived’, schrijft Channah bij een foto van haar kersverse kindje, dat ze kreeg met haar partner Nordin Besling. Het is het tweede kindje voor het koppel samen; vorig jaar werden ze ouders van dochtertje Yume. Channah heeft daarnaast ook nog twee andere kinderen, zoon Tiger en dochter Rumi, die ze met haar ex Quentin Steenwinkel kreeg.
Het is nog niet bekend of de vierde spruit een jongetje of meisje is. Ook de naam is nog niet gedeeld.
Er niet door voor je examen? No worries, Kim Kardashian ook niet. Ze is (nog) geen advocaat, maar ze is wel vastberadener dan ooit om het te worden. De realityster en miljardair deelde zaterdag op Instagram dat ze opnieuw gezakt is voor het Californische bar-examen, een van de zwaarste juridische testen in de VS. Toch laat ze zich niet uit het veld slaan.
“Well… I’m not a lawyer yet, I just play a very well-dressed one on TV", schreef de SKIMS-oprichter in haar story, verwijzend naar haar rol als advocaat in de serie 'All’s Fair' van Ryan Murphy. “Zes jaar in dit rechtentraject, en ik blijf doorgaan tot ik slaag. Geen shortcuts, niet opgeven, gewoon harder studeren.”
Kim (45) begon in 2018 aan haar law journey nadat ze zich inzette voor de vrijlating van Alice Marie Johnson, een vrouw die levenslang kreeg voor een niet-gewelddadig drugsdelict. Sindsdien volgt ze een stage bij een advocatenkantoor in San Francisco, een alternatieve route in plaats van de klassieke rechtenstudie.
In 2021 slaagde ze eindelijk voor het “baby bar”-examen (na vier pogingen), en eerder dit jaar rondde ze haar juridische opleiding af. De bar-examen van juli was haar laatste stap richting officieel advocaat worden — en ze kwam blijkbaar “héél dichtbij”.
“Failing short isn’t failure, it’s fuel”, schreef ze in haar story. “Ik was zó dicht bij slagen, en dat motiveert me alleen maar meer. Let’s go!”
Tot het zover is, speelt ze alvast een stijlvolle advocate op tv in Ryan Murphy’s serie 'All’s Fair', naast Sarah Paulson en Naomi Watts. Nog geen echte ‘meester Kardashian’, maar ze is er duidelijk nog niet klaar mee.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 15/11 Kamal Kharmach
- 17/11 Gilles De Coster
- 20/11 Joe Biden
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 21/11 Russo