Tudum, hét online fanevenement van Netflix, keert deze maand terug. De streamingsdienst laat op 24 september allerlei nieuws over films en series voorbij komen. Allerlei bekende sterren komen langs.
Van trailers tot releasedatums en van bloopers tot interviews. Het passeert tijdens Tudum allemaal de revue. Met sterren van onder meer ‘Bridgerton’, ‘Emily in Paris’, ‘Elite’, ‘Never Have I Haver’, ‘Dead to Me’, ‘Squid Game’, ‘Stranger Things’,’Vikings: Walhalla’ en ‘The Witcher’ belooft het een leuk feestje te worden. Ook belooft Netflix nieuwtjes te brengen van films als ‘20th Century Girl’, ‘Chor Nikal Ke Bhaga’, ‘Enola Holmes 2’, ‘Guillermo De Toro’s Pinocchio’ en ‘Your Place Or Mine’.
Kortom: diehard serie- en filmliefhebbers mogen dit niet missen. Tudum start op 24 september onze tijd om 4 uur ‘s nachts met het Koreaanse deel van Netflix en gaat vervolgens via India en Amerika door naar Europa.
Zien: Tom Waes schittert in nieuwe reeks 'Badgast'
We krijgen er binnenkort een gloednieuwe fictiereeks bij: ‘Badgast’. Een spannende, tragikomische maar hartverwarmende serie met Tom Waes in de hoofdrol. En dít zijn de eerste beelden.
‘Badgast’ gaat over de gescheiden vader Vince en zijn tienerdochter Zoë, die voor het eerst sinds lange tijd samen op vakantie gaan naar het Nederlandse eiland Terschelling. De wat knullige Vince is een - op zijn minst gezegd niet zo succesvolle - gelukszoeker. Een onbeholpen vader die toch wil bewijzen dat hij de coole papa is, in de hoop de relatie met zijn dochter te herstellen. Maar dat is niet zo simpel op een plek waar de ‘eilanders’ toeristen steevast denigrerend ‘badgast’ noemen. Dat, en een hoop onderlinge problemen, geheimen en leugens, maken het Vince en Zoë heel moeilijk.
Tom Waes speelt de rol van vader Vince en de rol van dochter Zoë wordt vertolkt door Freya Van Campenhout. Andere castleden zijn Hannah van Lunteren, Anneke Blok, Ferdi Stofmeel, Werner Kolf, Jack Wouterse, Romijn Conen en Lotje van Lunteren.
‘Badgast’ is vanaf vrijdag 19 december volledig te zien via VRT MAX en vanaf zondagavond 4 januari ook elke zondag op VRT 1. In Nederland kunnen kijkers de serie zien via KRO-NCRV en NPO Start.
Vier internationale studenten ontdekken het Leuvense leven in 'Leuven Calling'
Wat gebeurt er als je vier internationale studenten loslaat in dé studentenstad van België? Dat ontdek je in ‘Leuven Calling’, de nieuwe vijfdelige docureeks op VRT MAX.
De KU Leuven verwelkomt elk jaar duizenden buitenlandse studenten, en dit academiejaar zijn dat er meer dan 10.000. Vier van hen nemen ons mee tijdens hun eerste vijftig dagen in België en dat levert herkenbare, grappige en soms ontroerende momenten op.
We volgen Giorgia (22) uit Italië, die haar perfectionisme probeert los te laten; Alba (21) uit Spanje, een future engineer met een zwak voor Harry Potter-gebouwen; Dimitrije (22) uit de VS, die tussen pintjes en cantussen balanceert; en Anchala (21) uit Australië, die het Europese studentenleven wil proeven tot de laatste minuut.
Van fakbar tot aula: ‘Leuven Calling’ toont hoe het voelt om ver van huis een nieuw leven op te bouwen. ‘Leuven Calling’ is vanaf vandaag te streamen op VRT MAX.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 26/11 Rita Ora
- 29/11 Mathieu Terryn
- 30/11 DJ Louis XIV
- 02/12 DJ Like Mike
- 02/12 Charlie Puth