TAGMAG

'Rings of Power' is best bekeken première op Amazon Prime

Karen Luiken-05 september 2022 om 05:31

‘The Lord of the Rings: The Rings of Power’ gaat als een trein. De langverwachte serie kwam vrijdag online en heeft op die dag maar liefst 25 miljoen kijkers getrokken. Goed voor een record voor Amazon Prime.

‘The Rings of Power’ is met deze enorme aantallen de best bekeken première van de streamingsdienst. En dat mag ook wel, want het is de duurste serie die ooit is gemaakt. Voor het creëren van het eerste seizoen werd zo’n 465 miljoen dollar neergelegd. In het totaal ligt er ruim 1 miljard klaar voor de titel.

'The Rings of Power' speelt zich voor de gebeurtenissen van de 'Lord of the Rings'- en 'The Hobbit'-films af. Er zijn ons zeker vijf seizoenen beloofd. Ook lekten er eerder dit jaar documenten uit waaruit blijkt dat er nog een niet aangekondigde spin-off serie zou moeten komen.

Nog twee seizoenen voor 'Bridgerton' bevestigd

Karen Luiken-15 mei 2025 om 07:48

Het is feest voor fans van ‘Bridgerton’. Netflix heeft bekendgemaakt dat het vierde seizoen van de reeks in 2026 verschijnt. Maar dat is nog lang niet alles, want er komen ook twee nieuwe seizoenen aan!

Het vierde seizoen draait om Benedict (gespeeld door Luke Thompson), de tweede zoon van de Bridgerton-familie. In een persbericht schrijft Netflix dat hij zich niet net zoals zijn broers wil settelen, maar dat zijn perspectief verandert wanneer hij de betoverende Sophie Baek (gespeeld door Yerin Ha) tegenkomt op het gemaskerde bal van zijn moeder.

Het vierde seizoen verschijnt ergens in 2026, maar een exacte releasedatum is er nog niet. Wanneer het vijfde en zesde seizoen verschijnen en waar ze over zullen gaan, is ook nog niet bekend.

Naast Luke Thompson en Yerin Ha zijn er in het vierde seizoen ook rollen weggelegd voor Jonathan Bailey (Anthony Bridgerton), Victor Alli (Lord John Stirling), Adjoa Andoh (Lady Danbury), Julie Andrews (Lady Whistledown), Lorraine Ashbourne (Mrs. Varley), Simone Ashley (Kate Bridgerton), Masali Baduza (Michaela Stirling), Nicola Coughlan (Penelope Bridgerton), Dodd (Francesca Stirling), Daniel Francis (Lord Marcus Anderson), Gemmell (Violet Bridgerton), Florence Hunt (Hyacinth Bridgerton), Martins Imhangbe (Will Mondrich), Claudia Jessie (Eloise Bridgerton), Newton (Colin Bridgerton), Katie Leung (Lady Araminta Gun), Michelle Mao (Rosamund Li), Emma Naomi (Alice Mondrich), Golda Rosheuvel (Queen Charlotte), Hugh Sachs (Brimsley), Will Tilston (Gregory Bridgerton), Polly Walker (Portia Featherington) en Isabella Wei (Posy Li).

Zien: trailer van nieuwe serie 'Adults'

Karen Luiken-14 mei 2025 om 17:34

Disney+ heeft de officiële trailer vrijgegeven van ‘Adults’. Alle acht afleveringen van de nieuwe komedieserie zijn vanaf 29 mei te zien bij de streamingsdienst.

‘Adults’ gaat over Samir, Billie, Paul Baker, Issa en Anton die zamen in het ouderlijk huis van Samir in New York wonen. Ze delen hun maaltijden, angsten en af en toe ook hun tandenborstels, terwijl ze overwinningen aangaan, verliezen en vernederingen.

Of ze nu proberen promotie te maken op het werk, hun weg zoeken door het gezondheidszorgsysteem, een etentje organiseren of daten in het tijdperk van ‘Find My Friends’: de groep ontdekt dat niets in de echte wereld eenvoudig is en dat al hun beste bedoelingen de dingen alleen maar erger maken.

De hoofdrollen worden gespeeld door Malik Elassal, Lucy Freyer, Jack Innanen, Amita Rao en Owen Thiele, maar er zijn ook rollen voor Julia Fox, D’Arcy Carden, Grace Kuhlenschmidt, John Reynolds, Ray Nicholson en Charlie Fox.

Ontdek meer