Zien: gloednieuw fragment ‘Bones and All’

Dieter Blarinckx-04 september 2022 om 07:56

Het jaarlijkse filmfestival van Venetië is volop bezig en een van de meest spraakmakende films die er getoond wordt is toch wel 'Bones and All' met Timothée Chalamet. En daar werd nu een clip van gedropt!

Vijf jaar na ‘Call Me by Your Name’ slaan Timothée Chalamet en de Italiaanse regisseur Luca Guadagnino de handen nog eens in elkaar, en dat resulteert in ‘Bones and All’.

Centraal staat de passionele liefde tussen twee tieners... die ook nog eens kannibalen blijken te zijn.

Check hieronder het fragment met de twee hoofdrolspelers:

Zien: nieuwe beelden van animatiefilm 'In Your Dreams'

Karen Luiken-15 juni 2025 om 07:54

Terwijl jij van het aanbod geniet dat momenteel op Netflix te vinden is, werkt de streamingsdienst achter de schermen alweer aan nieuw kijkvoer. Een van de projecten die we kunnen verwachten is ‘In Your Dreams’, een gloednieuwe animatiefilm die ongetwijfeld op je watch-list moet komen te staan.

Het verhaal gaat over Stevie en haar broer Elliot, die een reis maken in een absurde wereld van hun eigen fantasie, in de hoop hun gezin weer perfect te kunnen maken. Een droom die zomaar eens werkelijkheid zou kunnen worden als de twee het voor elkaar krijgen om een sarcastische knuffelgiraffe, zombie-ontbijt en de koningin der nachtmerries te trotseren.

‘In Your Dreams’ is vanaf 14 november te zien bij Netflix. De cast bestaat uit Jolie Hoang-Rappaport, Elias Janssen, Craig Robinson, Simu Liu en Cristin Milioti.

Officiële trailer nieuwe 'Superman' eindelijk hier

Karen Luiken-14 juni 2025 om 11:55

Het duurt nu echt niet lang meer voordat de nieuwe ‘Superman’-film op het witte doek verschijnt. Op 9 juli is het zover, maar voordat die datum aanbreekt, trakteert DC Studios ons eerst nog op een uitgebreid warmmakertje.

In de langverwachte film krijgen we Clark Kent op twee verschillende manieren te zien. Enerzijds is hij de superheld waar iedereen tegenop kijkt, maar anderzijds is hij ook gewoon een doodnormaal mens, net zoals alle anderen om hem heen.

De rol van Superman wordt in deze film voor het eerst gespeeld door David Corenswet. Rachel Brosnahan kruipt in de huid van Lois Lane en Nicholas Hoult is verantwoordelijk voor de rol van Lex Luthor.

Het project is zowel geschreven als geregisseerd door James Gunn en wordt de eerste speelfilm in een langverwacht nieuw DC-universum.

Ontdek meer