De meest iconische haaienfilm ‘Jaws’ komt deze week net als de nostalgische titel ‘E.T.’ terug naar het witte doek. Beide klassiekers hebben een opfrisbeurt gekregen en worden op IMAX-schermen vertoond.
‘Jaws’ is inmiddels alweer bijna vijftig jaar oud. Het verhaal speelt zich af in een plaatsje aan de Amerikaanse oostkust, dat wordt geplaagd door aanvallen van een enorme witte haai. Aan sheriff Martin Brody en wetenschapper Matt Hooper de taak om het bloeddorstige beest te pakken te krijgen voor er meer doden vallen.
‘E.T.’ is minstens zo iconisch als ‘Jaws’ en gaat over de 10-jarige Elliott die in zijn tuin in een bosrijke buitenwijk van Los Angeles een buitenaards wezen ontmoet. De twee schrikken zich in eerste instantie kapot, maar bouwen al snel een intense vriendschap op samen.
Beide films zullen vanaf 31 augustus (morgen dus) op de IMAX-schermen van de Kinepolis in Antwerpen, de Kinepolis in Brussel en de Pathé in Charleroi vertoond worden. Het is niet bekend hoe lang de titels te zien zijn.
Zien: Disney onthult teaser live action-remake 'Moana'
Een eerste blik op een real life Moana. Prachtige beelden van een prachtig eiland. Zang, dans en natuur. We zien het allemaal voorbijkomen in de officiële teaser die Disney van de live action-versie van ‘Moana’ heeft gedropt.
In deze live action-bewerking beantwoordt Moana (ook wel Vaiana in het Nederlands) de roep van de oceaan en reist ze voor het eerst met de beruchte halfgod Maui voorbij het rif van haar eiland Motunui om haar volk te redden. Samen maken de twee een onvergetelijke reis die zowel hoogte- als dieptepunten kent.
Catherine Laga’aia speelt de hoofdrol in de live action-remake en Dwayne Johnson kruipt net als in de animatieversie in de huid van Maui. Andere acteurs die in ‘Moana’ te zien zullen zijn, zijn John Tui als Moana’s vader, Frankie Adams als Moana’s moeder en Rena Owen als Gramma Tala.
De live action-versie van 'Moana' gaat op 10 juli 2026 in première.
Eerste trailer voor ‘The Super Mario Galaxy Movie’
De eerste trailer van ‘The Super Mario Galaxy Movie’, het
vervolg op ‘The Super Mario Bros. Movie’ is eindelijk verschenen. De beelden
zijn gedeeld door Nintendo en we moeten eerlijk toegeven: we zijn laaiend
enthousiast.
‘The Super Mario Galaxy Movie’ is het vervolg op ‘The Super Mario Bros. Movie’ uit 2023. Die film ging over Mario en Luigi die in een andere wereld terechtkwamen.
Net zoals in de eerste film worden de stemmen ook in de tweede film ingesproken door Chris Pratt, Anya Taylor-Joy, Jack Black en Charlie Day. Zij zijn verantwoordelijk voor de rollen van Mario, Princess Peach, Bowser en Luigi.
Maar naast deze bekende gezichten krijgt de tweede film ook een aantal nieuwe gezichten. Of nou ja, nieuw... We kennen ze natuurlijk allemaal uit de videogames van Mario, want het gaat om niemand minder dan Rosalina en Bowser Jr. De personages worden ingesproken door Brie Larson en Benny Safdie.
'The Super Mario Galaxy Movie' is vanaf april 2026 te zien in de bioscoop.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 20/11 Joe Biden
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 21/11 Hanna Mensink
- 21/11 Russo
- 21/11 Carly Rae Jepsen