Waar kijk je het hardst naar uit wanneer je naar Pukkelpop gaat?
Jamie-Lee: "Pukkelpop is een must op mijn zomeragenda. Dit jaar keek ik vooral uit naar de verschillende drank- en eetstandjes. Mijn tocht begon meteen bij Casa BACARDí voor een lekkere mojito, my favorite. Het is een klassieker dat in elk seizoen lekker is en blijft."
Jamie-Lee Six ging afgelopen zaterdag langs Casa BACARDÍ op Pukkelpop!
Jamie-Lee: "Na de cocktail ging ik even om nachos... En daarna nog eens."
Wat zijn jouw must-haves op een festival en bereid je je goed voor?
Jamie-Lee: "Voorbereiden voor een festival doe ik niet echt. 't Is geen bal. Ik hou het lekker casual maar mijn bankkaart en Labello moet ik wel al-tijd bij me hebben."
Wat was het leukste aan Casa BACARDÍ?
Jamie-Lee: "100% de DJ's. Het was een echte sfeerbom met een enorme variatie aan muziek die je nergens anders op de weide kon horen. Het was een echte party waar iedereen non-stop stond te dansen."
Vertel eens wat meer over de soort content die je hebt gemaakt en waarom.
Jamie-Lee: "De content die ik meestal maak op festivals zijn foto's en video's van de sfeer of van mijn vrienden."
Welke artiest moest je absoluut gezien hebben en welke optredens zijn je het meest bijgebleven?
Jamie-Lee: "Ik wou suuuper graag Cristian D zien maar helaas was ik te laat... Oeps. Maar Mimi Webb heeft alles goedgemaakt. Daar kon ik lekker meebrullen want ik ken al haar liedjes vanbinnen en vanbuiten."
Jamie-Lee: "Ook Frenna was epic!"
Is het belangrijk voor jou om met je vrienden naar een festival te gaan of zou je ook op je eentje durven gaan?
Jamie-Lee: "Ik zou nooit alleen naar een festival gaan! Ik ben een echte schijtluis en zou te veel stress krijgen. Ik vind het wel heel straf als mensen solo durven gaan feesten maar het is absoluut niks voor mij. Ik ging samen met een vriendin en ben ter plaatse ook een aantal bekenden tegengekomen. Sfeertje: 10/10!"
Waarom The Day Before Tomorrow het perfecte einde van je zomer wordt
Oké, oké, de zomer is nog maar net begonnen. Maar wees eerlijk: stiekem ben je nú al plannen aan het maken voor dat laatste knalfeestje. Dat ene festival waarop je nog één keer alles geeft voor het back-to-school of back-to-work gedoe begint. En laat The Day Before Tomorrow nu nét dat zijn.
Op zaterdag 30 augustus verandert het Gemeentepark in Brasschaat opnieuw in een mini-universum vol muziek, zon en chaos. De line-up is stacked met namen als Boef, Bankzitters, Omdat Het Kan x Average Rob, Mark With A K & MC Chucky en DJ F.R.A.N.K.
The Day Before Tomorrow is intussen al aan z’n twaalfde editie toe en TAGMAG is er dit jaar voor het eerst ook bij.
TDBT valt net voor het back-to-schoolmoment en voelt daardoor als de officiële “laatste” dag van de zomer. Nog één keer hard gaan gaan alsof het je laatste is. Geen tent meesleuren, geen drie dagen brak rondlopen. Gewoon opstaan, fit aankomen, kapot gaan en tevreden naar huis.
Tickets kosten 38 euro en zijn nu te koop via thedaybeforetomorrow.be. Ze zitten al in de derde en laatste wave, dus als je erbij wil zijn: niet treuzelen.
Helaas: Sam Fender zal vanavond niet te zien zijn bij Rock Werchter. De artiest was geboekt als headliner, maar moet zijn optreden cancelen wegens stemproblemen.
De organisatie van Rock Werchter maakt het teleurstellende nieuws bekend via Instagram. “Sam Fender heeft helaas zijn optreden op Werchter Festival moeten afzeggen vanwege een stembandbloeding”, zo klinkt het. “Net als tienduizenden fans keken wij reikhalzend uit naar zijn eerste headline-optreden op het festival. We wensen Sam een volledig en spoedig herstel.”
Sam Fender zou zaterdag eigenlijk de Main Stage afsluiten, maar die taak gaat nu naar Yungblud. Hij zou eigenlijk eerder deze dag het podium beklimmen.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 14/07 Flo Windey
- 14/07 Oliver Symons
- 15/07 Jade Anna
- 15/07 Kobe Peeters
- 16/07 Marthe De Pillecyn