Rage Against The Machine annuleert concert Sportpaleis

Dieter Blarinckx-12 augustus 2022 om 09:13

Héél jammer nieuws voor de fans van de rockband Rage Against The Machine, want ze hebben gisteren laten weten dat ze hun aankomende concert in het Antwerpse Sportpaleis moeten annuleren.

Op 1 september ging de band normaal het Sportpaleis in vuur en vlam zetten, maar dat gaat dus niet meer door. De reden? Zack de la Rocha, de frontman van de band, kan om medische redenen niet meer performen.

“Op medisch aanraden heeft Zack de la Rocha het advies gekregen om de augustus en september-concerten van de tour door het Verenigd Koninkrijk en Europa niet door te laten gaan. Het is met grote ontgoocheling dat we deze annulatie aankondigen”, klinkt het.

Mensen die tickets kochten zullen persoonlijk gecontacteerd worden.

Mimi Webb komt naar Brussel met intieme 'Confessions'-show

Chelsy Vanlerberghe-12 juni 2025 om 13:26

Op zondag 5 oktober staat Mimi Webb in La Madeleine in Brussel. De Britse singer-songwriter komt langs met haar nieuwe ‘Confessions Tour’, naar aanleiding van haar tweede album dat op 12 september verschijnt.

Mimi Webb brak in 2021 door met de EP ‘Seven Shades of Heartbreak’, gevolgd door hits als ‘Good Without’ en ‘Dumb Love’. Haar debuutalbum ‘Amelia’ bereikte de UK Top 5, en sindsdien stond ze op podia van o.a. Rock Werchter en Pukkelpop. Ook trad ze eerder op als support voor artiesten als Tate McRae en Jonas Brothers.

Met ‘Confessions’ kiest ze voor een persoonlijkere aanpak. De eerste singles ‘Mind Reader’ (met Meghan Trainor) en ‘Love Language’ tonen die nieuwe richting. De show in La Madeleine biedt een meer intieme setting, in contrast met haar vorige festivalshows en arenatours. Tickets kosten €31,40 en zijn vanaf vrijdag 20 juni om 9u te koop via livenation.be.

Sabrina Carpenter brengt deze zomer nieuw album uit

Karen Luiken-12 juni 2025 om 06:23

Het belooft een mooie zomer te worden en dat hebben we mede te danken aan Sabrina Carpenter. De zangeres maakt via social media bekend dat ze in augustus een nieuw album uitbrengt.

Het studioalbum, alweer het zevende van Sabrina Carpenter, komt op 29 augustus uit. De titel van de plaat luidt ‘Man’s Best Friend’. Het is de opvolger van haar vorige album ‘Short n’ Sweet’, dat vorig jaar verscheen. Eén van de nummers die erop komt te staan, werd vorige week al uitgebracht: ‘Manchild’.

Nadat Sabrina haar nieuwe plaat heeft gelanceerd, gaat ze op tournee in Noord-Amerika. Hopelijk volgt daarna ook Europa. Fingers crossed!

Ontdek meer