Hwang Dong-hyuk is volop bezig met het tweede seizoen van de populairste Netflix-reeks 'Squid Game'. Hij gaf de afgelopen maanden al eens een paar tips over de nieuwe verhaallijn en dat heeft hij nu weer gedaan!
‘Squid Game’-regisseur geeft opnieuw tips over tweede seizoen
Netflix
Het tweede seizoen van 'Squid Game' staat gepland voor ergens eind volgend jaar maar regisseur Hwang Dong-hyuk verklapt alvast een paar tips over de nieuwe verhaallijn. Hij laat weten dat het tweede seizoen vooral nog zal gaan over de hoofdrolspeler Gi-hun en dat het zal beginnen met waar hij is achtergebleven.
De hoofdlijn van het nieuwe seizoen is de essentie van menselijkheid. Gi-hun zal proberen te tonen dat ieder mens iets goeds heeft in zich en dat ze, zoals hij op het einde van seizoen 1 zei, geen racepaarden zijn maar mensen.
Verder verklapt de regisseur ook dat er nieuwe spellen klaarstaan en dat er enkele bekende gezichten zeker opnieuw zullen verschijnen. Onder andere The Front Man en The Salesman zullen we weer te zien krijgen naast heel wat nieuwe personages.
Vanaf deze datum kijk je naar 'Bridgerton' seizoen 4
Fans van ‘Bridgerton’, het is weer zover: Netflix heeft eindelijk de releasedatum van seizoen 4 gedropt! De nieuwe afleveringen verschijnen in twee delen: deel 1 op 29 januari 2026 en deel 2 op 26 februari 2026.
Dit seizoen draait helemaal rond Benedict Bridgerton (Luke Thompson), de charmante en vrije geest van de familie. Terwijl zijn broers hun happily ever after al gevonden hebben, geniet hij nog volop van zijn vrijheid. Tot hij op een gemaskerd bal een mysterieuze vrouw in zilver ontmoet, die zijn wereld helemaal door elkaar schudt.
De OG’s van K3 zijn terug, en hoe. Zestien jaar na hun laatste optreden staan Karen Damen, Kristel Verbeke en Kathleen Aerts opnieuw samen op het podium met hun K3 Originals Tour. Pure nostalgie voor iedereen die ooit meedanste met ‘Oya Lélé’. Alleen… TikTok zag meer dan enkel glitter en regenbogen.
Tijdens de show leek het even alsof Kathleen en Kristel vaker samen aan het knuffelen en lachen waren tijdens de show, terwijl Karen soms wat meer haar eigen ding deed. “Je merkt gewoon dat de sfeer anders is dan vroeger”, klonk het op sociale media. "I see a duo in a trio". En ziezo: geruchten over spanningen bij de originele K3.
Kathleen besloot het niet zomaar te laten passeren. Tijdens een optreden grapte ze: “Dankzij jullie voel ik me precies weer twintig.” Waarop Karen plaagde: “Dat is al even geleden.” Kathleen reageerde gevat: “Voor jou een beetje langer dan voor mij.” Ze voegde er meteen aan toe: “Ik hou van jou. En ik hou ook van Kristel. Anders zeggen ze op socials weer dat ik meer van de één hou dan van de ander.”
De K3 Originals Tour loopt ondertussen als een trein: extra shows zijn aangekondigd voor mei 2026, ook in Nederland.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 13/10 Caleb McLaughlin
- 14/10 Usher
- 15/10 Ilias El Kostit
- 15/10 Ncuti Gatwa
- 17/10 Jaël Ost