Hwang Dong-hyuk is volop bezig met het tweede seizoen van de populairste Netflix-reeks 'Squid Game'. Hij gaf de afgelopen maanden al eens een paar tips over de nieuwe verhaallijn en dat heeft hij nu weer gedaan!
‘Squid Game’-regisseur geeft opnieuw tips over tweede seizoen
Netflix
Het tweede seizoen van 'Squid Game' staat gepland voor ergens eind volgend jaar maar regisseur Hwang Dong-hyuk verklapt alvast een paar tips over de nieuwe verhaallijn. Hij laat weten dat het tweede seizoen vooral nog zal gaan over de hoofdrolspeler Gi-hun en dat het zal beginnen met waar hij is achtergebleven.
De hoofdlijn van het nieuwe seizoen is de essentie van menselijkheid. Gi-hun zal proberen te tonen dat ieder mens iets goeds heeft in zich en dat ze, zoals hij op het einde van seizoen 1 zei, geen racepaarden zijn maar mensen.
Verder verklapt de regisseur ook dat er nieuwe spellen klaarstaan en dat er enkele bekende gezichten zeker opnieuw zullen verschijnen. Onder andere The Front Man en The Salesman zullen we weer te zien krijgen naast heel wat nieuwe personages.
‘2DEZIT’-fans kunnen opgelucht ademhalen: de reeks stopt nog lang niet. De finale van seizoen vier dropte vorige week, maar Streamz heeft nu bevestigd dat er gewoon een vijfde seizoen aankomt. En spoiler: de opnames zijn al bezig.
Het nieuws werd eigenlijk al een dag eerder gedropt in ‘NADEZIT’, de aftershow op Spotify en YouTube. Hoofdrolspelers Lauren De Bie en Willem Herbots vertelden er samen met regisseur Niels Sabbe dat ze opnieuw in hun studentenleven rollen doken.
Met seizoen vijf wordt ‘2DEZIT’ officieel de langstlopende Streamz Original ooit. Wat we mogen verwachten? Nog meer keuzes die hard aankomen, relaties die schuren en grenzen die verlegd worden. Kortom: het soort drama dat je graag binget in één namiddag.
De cast blijft vertrouwd: Willem Herbots, Lauren De Bie, Nidal van Rijn, Eben Yehemdi, Jente D’Hose, Ferre Van den Broeck en Dara Oguntubi keren allemaal terug.
Tot het nieuwe seizoen in 2026 verschijnt, kan je alle vorige afleveringen checken op Streamz. De aftershow ‘NADEZIT’ is er voor iedereen die graag mee duikt in de roddels, behind-the-scenes en het lief en leed van de cast.
Noteer deze data voor het einde van ‘Stranger Things’
De eerste vier afleveringen van seizoen 5 van ‘Stranger Things’ staan sinds 26 november op Netflix. Het slothoofdstuk is dus officieel begonnen. Wil je het vervolg meteen kunnen bingen, dan zijn er twee data die je sowieso in je agenda moet zetten.
- Volume 2 (afleveringen 5 t.e.m. 7) dropt wereldwijd op 25 december, wat bij ons neerkomt op Tweede Kerstdag, 26 december 2025, in de vroege uurtjes.
- De allerlaatste, extra lange finale-aflevering verschijnt op 31 december in de VS en is bij ons op Nieuwjaarsdag, 1 januari 2026, te zien.
De afleveringen komen bij ons ’s nachts online (ongeveer rond 2u), dus je kan kiezen: nachtuil-modus aan, of brak in bed kijken op 1 januari.
Hoe dan ook: Kerst, Nieuwjaar én Hawkins in één pakket: je eindejaarsplanning is basically geregeld.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 02/12 Charlie Puth
- 02/12 DJ Like Mike
- 02/12 Britney Spears
- 03/12 Angèle
- 04/12 DJ Faisal Chatar