Hoewel de zomer nog volop bezig is, kijken toch al veel mensen uit naar de leukste tijd van het jaar: de warme en gezellige feestdagen. En fans van 'Harry Potter' hebben een éxtra reden om uit te kijken naar die magische periode.
Hallmark lanceert kerstdecoratie van 'Harry Potter'
Het Amerikaanse lifestylemerk Hallmark komt namelijk met een magische en gezellige 'Harry Potter'-kerstcollectie. Zo kan je een heel kerstdorp kopen, individuele shops uit Diagon Alley of Hogsmeade, en zelfs ornamenten voor in je kerstboom!
De prijzen voor deze kerstitems variëren tussen de 30 en 130 dollar en zijn verkrijgbaar via de webshop van Hallmark.
Het is nooit te vroeg om al kerstinkopen te doen, dus shoppen maar!
Check hieronder al enkele voorbeelden:
Volgend jaar is het alweer twintig jaar geleden dat ‘The Devil Wears Prada’ verscheen. En hoe kun je dat beter vieren dan met een vervolg waar we allemaal al héél lang op wachten? De opnames van de film zijn gestart!
‘The Devil Wears Prada’ uit 2006 was gebaseerd op de roman van Lauren Weisberger en gaat over de jonge journaliste Andrea Sachs, die werkt voor Miranda Priestly, hoofdredacteur van het modetijdschrift Runway.
Hoewel er nog geen precieze details bekend zijn over het vervolg, zou het verhaal dit keer draaien om het personage Miranda Priestly, die nog steeds in de uitgeverijwereld werkt en het aan de stok krijgt met haar voormalige assistente Emily Charlton.
De hoofdrollen werden in het origineel gespeeld door Meryl Streep en Anne Hathaway, en volgens Deadline keren zij voor het vervolg allebei terug. Hetzelfde geldt voor Emily Blunt en Stanley Tucci, die de rollen van assistente Emily en Nigel spelen. Verder is ook Kenneth Branagh gecast voor de film.
Een nieuwe maand betekent een nieuwe lading films, series en documentaires op Netflix. In juli kunnen we weer flink wat titels verwachten. Dit zijn alle highlights op een rijtje.
Series
- Countdown: Taylor vs. Serrano – 3 juli
- The Sandman, seizoen 2 (volume 1) – 3 juli
- Quarterback, seizoen 2 – 8 juli
- Too Much – 10 juli
- The Sandman, seizoen 2 (volume 2) – 24 juli
- WW: UNREAL – 29 juli
- Marked – 31 juli
- Leanne – 31 juli
Films
- The Old Guard 2 – 2 juli
- Bad Boa’s – 11 juli
- Almost Family – 18 juli
- Happy Gilmore 2 – 25 juli
Comedy special
- Nate Jackson: Super Funny – 8 juli
Documentaires
- Attack on London: Hunting The 7/7 Bombers – 1 juli
- Trainwreck: The Cult of American Apparel – 1 juli
- Trainwreck: The Real Project X – 8 juli
- Trainwreck: P.I. Moms – 22 juli
- Trainwreck Stom Area 51 – 29 juli
Live events
- Katie Taylor vs. Amanda Serrano 3 – 12 juli
Kids & familie
- De 7 beren – 10 juli
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 01/07 Veerle Dejaeger
- 01/07 Nathan Bouts
- 02/07 DJ Manuals
- 02/07 Manuals
- 02/07 Margot Robbie