Oeps: LEGO lekt voortijdig wie nieuwe Black Panther speelt in aanstaande sequel

Nico De Greef-04 augustus 2022 om 15:41

Sinds het onverwachte overlijden van acteur Chadwick Boseman in 2020, is het gissen naar wie de rol van Black Panther zal overnemen in de aanstaande Marvel-film Black Panther: Wakanda Forever. Dat mysterie lijkt nu echter niet meer zo geheim, want de Deense speelgoedfabrikant LEGO heeft per ongeluk bevestigd wie als volgende in het bekende Black Panther-pak kruipt.

Op gelekte foto's van een nieuwe LEGO-speelset voor de sequel is namelijk te zien dat niemand minder dan Shuri (Letitia Wright) de rol van Boseman overneemt. Shuri was eerder ook al te zien in de originele Black Panther-film (2018) en is het jongere zusje van T'challa (de originele Black Panther). Marvel volgt hiermee de comics, waarin op een bepaald moment ook Shuri de superheldenrol van haar broer overneemt.

Het is niet de eerste keer dat LEGO vroegtijdig informatie lekt over aankomende Marvel-films. Eerder lekte de speelgoedfabrikant onder andere ook al Thor's nieuwe wapen (Stormbreaker) in Avengers: Infinity War, en werden talrijke nieuwe designs voor superhelden kostuums te vroeg gedeeld.

Black Panther: Wakanda Forever draait vanaf 9 november in de Belgische bioscopen.

Foto: lego

1
2

Nick Jonas speelt hoofdrol in KISS-filmbiografie

Karen Luiken-06 juni 2025 om 05:47

Nick Jonas heeft zeer waarschijnlijk een grote acteerklus te pakken. The Hollywood Reporter meldt dat de zanger in de laatste onderhandelingen zit om KISS-frontman Paul Stanley te spelen in een filmbiografie over de beroemde rockband.

KISS werd in de jaren 70 opgericht in New York en staat vandaag de dag nog steeds bekend om de rocklook met opvallende schmink en kostuums. De band scoorde hits met onder andere ‘Deuce’ en ‘Rock and Roll All Nite’.

De productie van de biopic begint eind dit jaar of begin 2026. De regie is in handen van McG. Het is nog niet bekend wie de rol van Gene Simmons gaat spelen; hij is net als Paul Stanley een van de oprichters van KISS.

Nieuwe 'Wicked'-film krijgt een trailer

Karen Luiken-05 juni 2025 om 05:21

Na het succes van ‘Wicked’ komt dit jaar het vervolg naar het witte doek. Universal Pictures heeft de trailer van die film, ‘Wicked: For Good’ genaamd, nu gedeeld.

In de nieuwe film gaat het verhaal van Elphaba en Glinda verder waar het gebleven was na de eerste film. Elphaba worstelt met haar nieuwe identiteit als Wicked Witch, terwijl Glinda wordt geprezen als Glinda the Good. Hun vriendschap wordt op de proef gesteld terwijl ze zich een weg banen door het politieke klimaat van Oz en de gevolgen van hun daden.

De hoofdrollen in ‘Wicked: For Good’ worden net als in zijn voorganger gespeeld door Cynthia Erivo, Ariana Grande en Jeff Goldblum. Zij kruipen opnieuw in de huid van de personages Elphaba, Glinda en de tovenaar van Oz. Andere terugkerende sterren zijn Michelle Yeoh als Madame Morible en Jonathan Bailey als Fiyero.

‘Wicked: For Good’ gaat in november in première.

Ontdek meer