TAGMAG geeft 50 duotickets en popcorn weg voor de 'Beast'-première

Jelle Joly-02 augustus 2022 om 14:26

Heb jij zin om naar de première van de bloedstollende nieuwe thriller 'Beast' te gaan kijken op 9 augustus in Kinepolis Antwerpen? Dat kan want wij geven 50 duotickets en popcorn weg hiervoor.

Deze thriller vertelt het verhaal van een vader en zijn twee tienerdochters die opgejaagd worden door een bloeddorstige leeuw die duidelijk wil maken dat er maar één de baas is op de savanne. 'Beast' speelt vanaf 10 augustus in de bioscoop.

Antwoord op volgende vragen en maak kans op een duoticket, gratis popcorn en een drankje!

Live action-remake 'Hot Wheels' heeft een regisseur

Karen Luiken-13 juli 2025 om 08:08

Er is een nieuwe live action-film onderweg die gebaseerd is op het nostalgische speelgoed Hot Wheels. Variety meldt dat niemand minder dan filmmaker Jon M. Chu, die ook betrokken was bij ‘Wicked’, de film gaat regisseren.

"Hot Wheels is altijd meer geweest dan alleen snelheid — het gaat om verbeelding, verbinding en de spanning van het spelen", aldus Chu in een verklaring. "Die geest naar het grote scherm brengen is een ongelooflijke kans.”

Hot Wheels is niet het enige speelgoed dat gebruikt wordt voor het maken van een live action-film. We kennen natuurlijk allemaal de ‘Barbie’-film, en daarnaast zijn er ook filmversies (aangekondigd) van onder andere Polly Pocket en het kaartspel Uno.

Disney deelt teaser met nieuwe beelden van heel veel titels

Karen Luiken-11 juli 2025 om 13:10

Nog nooit eerder vertoonde beelden van ‘Wonder Man’ en een eerste blik op het vijfde seizoen van ‘Only Murders in the Building’. Je ziet het allemaal in een teaser die Disney heeft gedeeld, met daarin beelden van heel veel verschillende titels.

In de clip komen allerlei langverwachte nieuwe originele series en terugkerende favorieten voorbij. Denk daarbij aan ‘Percy Jackson and the Olympians’, ‘A Thousand Blows’, ‘Only Murders in the Building’, ‘Wonder Man’, ‘Alien: Earth’, ‘Chad Powers’, ‘The Twisted Tale of Amanda Knox’, ‘All’s Fair’ en ‘ZOMBIES: 4: Dawn of the Vampires’.

Sommige titels maken deze zomer al hun entree op Disney+, voor andere moet je nog wat langer geduld hebben. Wel verschijnen ze allemaal dit jaar nog.

Ontdek meer