Binnen 6 weken is het Sunset festival!

Sofie Verbeeck-02 augustus 2022 om 07:45

De festivalzomer is volop bezig en er staan nog heel wat festivals op de planning, onder andere het Sunset festival op 10 september! Het ideale festival om een zalige zomer af te sluiten.

Nog 6 weken lang genieten van de zomer en dan is het tijd voor het Sunset festival op 10 september in de Lilse Bergen in Gierle. Kom samen met TAGMAG feesten bij de TAGMAG stage! De tickets vliegen de deur uit en ondertussen is ook de laatste stage toegevoegd.

En op de mainstage is ook nog eens DIKKE toegevoegd aan een al fantastische line-up. Geen reden meer om te twijfelen dus. Surf snel naar de site en bestel ook jouw tickets! Tot dan?

Red Bull Vél'eau palmt Kortrijk in

Simon Smetryns-09 juni 2025 om 10:44

34 knotsgekke teams doken zondag letterlijk het water in tijdens de eerste Belgische editie van Red Bull Vél'eau aan de Broeltorens in Kortrijk. Met zelfgebouwde fietsen, vijf verraderlijke obstakels en een startplatform op bijna vijf meter hoogte, was het vooral zaak om de bel aan de finish te halen zonder een nat pak.

Onder toeziend oog van Tom Waes, Koen Wauters en Lies Vandenberghe scheurden de deelnemers over het drijvende parcours, terwijl juryleden als Tom Boonen, Shauna Dewit en Britt Dekker punten gaven op stijl en design. De prijs voor Best Design ging naar De Zusters Van De Wet uit Lauwe. De snelste tijd? Die was voor het Nederlandse team Harley Dafietson: 12.85 seconden.

Niet iedereen haalde droog de overkant: ook bekende koppen zoals Average Rob, Henk Rijckaert, Lore Bruggeman en ja, ook wij, gingen kopje-onder. Maar gelukkig: geen gewonden, enkel natte broeken en brede glimlachen.

GIVEAWAY: 2 x Sunrise Festival Weekend XL tickets

Ximm Vanhaecke-09 juni 2025 om 07:21

De zomer komt in zicht en dat betekent: festivals! Sunrise Festival staat weer voor de deur en dit jaar belooft het opnieuw één groot feest te worden. Denk aan dikke beats, zon op je snoet en een zomerse sfeer waar je instant blij van wordt.

De line-up? Die is zoals altijd on point. Grote namen, verrassende stages en een locatie waar je spontaan je schoenen voor uitschopt. Sunrise Festival gaat dit jaar door op 27, 28 en 29 juni aan het idyllische De Lilse Bergen, en jij kan daar samen met je favoriete festivalbuddy gratis bij zijn!

Wij geven namelijk 2 x Weekend XL tickets weg voor één van de leukste festivals van het land. Wil jij kans maken? Meedoen is easy: check het formulier hieronder en wie weet sta jij binnenkort te dansen onder de zon.

Ontdek meer