De 17-jarige dochter van Angelina Jolie en Brad Pitt, Zahara Marley, gaat studeren aan het Spelman College in Atlanta. Dat laat haar trotse mama Angelina Jolie weten via Instagram.
Oudste dochter van Brad Pitt en Angelina Jolie gaat studeren
Komende herfst zal Zahara starten aan het Spelman College in Atlanta, Georgia. Ze kiest daarmee voor een universiteit die behoort tot de groep van historische zwarte hogescholen en universiteiten. Die zijn vooral bedoelt voor de Afrikaans-Amerikaanse gemeenschap.
In 2005 adopteerde Angelina Jolie en haar toenmalige echtgenoot Brad Pitt Zahara in Ethiopië. Van hun 5 kinderen is zij de oudste dochter. Haar oudere broer studeert al twee jaar Biochemie maar nu is het aan Zahara om het studentenleven te ontdekken. Haar mama is alvast enorm trots op haar, dat laat ze via een bericht weten via Instagram.
Wie lid is van Disney+ én fan van Miley Cyrus, kan zijn hart ophalen. De streamingsdienst maakt bekend dat er eind deze maand een muzikale film van de zangeres op het platform verschijnt.
De film duurt een klein uurtje en kan het beste omschreven worden als een visueel album. De titel luidt ‘Something Beautiful’, natuurlijk gerelateerd aan het gelijknamige album van Miley. In de film komen alle dertien nummers voorbij die ook op die plaat staan. Maar dan dus met beeld.
Het visuele album is vanaf 30 juli te zien en beluisteren bij Disney+.
Lewis Capaldi is weer helemaal terug van weggeweest. Na een lange pauze bracht de zanger afgelopen vrijdag een nieuwe single uit én verscheen hij weer op het podium tijdens het Britse festival Glastonbury. Maarrrr, daar blijft het niet bij, want op social media maakt hij nu bekend dat hij ook weer op tournee gaat!
“Het wordt tijd dat ik weer aan het werk ga. Ik hoop jullie daar te zien”, schrijft Lewis bij de aankondiging op Instagram. Zijn tournee begint op 7 september en duurt tot 29 september. In die paar weken tijd bezoekt hij tien verschillende plaatsen in Groot-Brittannië en Ierland.
Het nieuws volgt een paar dagen na de muzikale comeback van Lewis. Vrijdag dropte hij zijn nieuwe liedje ‘Survive’ en diezelfde dag verscheen hij ook op het podium bij Glastonbury. Dat was voor het eerst in een lange tijd, want de zanger was de afgelopen jaren veel met zijn gezondheid bezig. In 2023 kondigde hij een pauze aan omdat hij steeds meer Gilles de la Tourette-klachten kreeg, zowel fysiek als mentaal.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 02/07 Manuals
- 02/07 DJ Manuals
- 02/07 Margot Robbie
- 02/07 Ashley Tisdale
- 04/07 Post Malone