Opnames van tweede seizoen 'The Summer I Turned Pretty' zijn begonnen

Nico De Greef-30 juli 2022 om 11:48

Amazon Prime heeft op haar sociale kanalen aangekondigd dat de opnames van het tweede seizoen van de populaire dramareeks officieel van start zijn gegaan.

De streamer kondigde de start van de opnames aan met een foto op sociale media van een glimlachende hoofdrolspeelster Lola Tung en Jenny Han, de schrijfster van de boekenreeks waarop de serie is gebaseerd, achter de schermen. "We zijn weer terug in Cousins Beach! Seizoen 2 is onderweg", luidt de caption bij de foto.

Dat Amazon zo kort na de lancering van het eerste seizoen al met de opnames van het tweede begint, is opmerkelijk. Dit geeft aan dat de streamer veel vertrouwen heeft in de nieuwe reeks van de bedenkster achter het succesvolle To All The Boys I've Loved Before.

Het eerste seizoen van The Summer I Turned Pretty is gebaseerd op het gelijknamige boek uit 2009 en volgt het leven van het tienermeisje Isabel "Belly" Conklin (Lola Tung) die de zomervakantie doorbrengt met haar moeder, diens beste vriendin en twee knappe zonen Jeremiah (Gavin Casalegno) en Conrad (Christopher Briney). Met een zwembad, strand en twee hele knappe boys heeft Belly alles dat ze maar kan wensen tijdens een zomer. Tot er plots iets verandert, want de jongens beginnen écht aandacht te geven aan Isabel.

Waar zal het tweede seizoen over gaan?

Het tweede seizoen zal hoogstwaarschijnlijk het verhaal van het tweede boek volgen genaamd 'It's Not Summer Without You'. Dat boek speelt zich opnieuw af in de zomer, maar dan een jaar later, met nog meer drama en romantiek. Wanneer het nieuwe seizoen te zien zal zijn, is momenteel nog niet geweten. Mogelijk zal de reeks in het najaar van 2023 terug te zien zijn via Amazon Prime.

Vijfde seizoen van '2DEZIT' op komst

Chelsy Vanlerberghe-02 december 2025 om 10:18

‘2DEZIT’-fans kunnen opgelucht ademhalen: de reeks stopt nog lang niet. De finale van seizoen vier dropte vorige week, maar Streamz heeft nu bevestigd dat er gewoon een vijfde seizoen aankomt. En spoiler: de opnames zijn al bezig.

Het nieuws werd eigenlijk al een dag eerder gedropt in ‘NADEZIT’, de aftershow op Spotify en YouTube. Hoofdrolspelers Lauren De Bie en Willem Herbots vertelden er samen met regisseur Niels Sabbe dat ze opnieuw in hun studentenleven rollen doken.

Met seizoen vijf wordt ‘2DEZIT’ officieel de langstlopende Streamz Original ooit. Wat we mogen verwachten? Nog meer keuzes die hard aankomen, relaties die schuren en grenzen die verlegd worden. Kortom: het soort drama dat je graag binget in één namiddag.

De cast blijft vertrouwd: Willem Herbots, Lauren De Bie, Nidal van Rijn, Eben Yehemdi, Jente D’Hose, Ferre Van den Broeck en Dara Oguntubi keren allemaal terug.

Tot het nieuwe seizoen in 2026 verschijnt, kan je alle vorige afleveringen checken op Streamz. De aftershow ‘NADEZIT’ is er voor iedereen die graag mee duikt in de roddels, behind-the-scenes en het lief en leed van de cast.

Noteer deze data voor het einde van ‘Stranger Things’

Simon Smetryns-01 december 2025 om 11:11

De eerste vier afleveringen van seizoen 5 van ‘Stranger Things’ staan sinds 26 november op Netflix. Het slothoofdstuk is dus officieel begonnen. Wil je het vervolg meteen kunnen bingen, dan zijn er twee data die je sowieso in je agenda moet zetten.

  • Volume 2 (afleveringen 5 t.e.m. 7) dropt wereldwijd op 25 december, wat bij ons neerkomt op Tweede Kerstdag, 26 december 2025, in de vroege uurtjes.
  • De allerlaatste, extra lange finale-aflevering verschijnt op 31 december in de VS en is bij ons op Nieuwjaarsdag, 1 januari 2026, te zien.

De afleveringen komen bij ons ’s nachts online (ongeveer rond 2u), dus je kan kiezen: nachtuil-modus aan, of brak in bed kijken op 1 januari.

Hoe dan ook: Kerst, Nieuwjaar én Hawkins in één pakket: je eindejaarsplanning is basically geregeld.

Ontdek meer