Zien: eerste teaser trailer 'Oppenheimer' gedropt!

Dieter Blarinckx-30 juli 2022 om 07:44

De legendarische filmregisseur Christopher Nolan heeft de eerste beelden gedropt van zijn langverwachte nieuwe film 'Oppenheimer'.

Nolan ken je ongetwijfeld wel van kleppers zoals 'Dunkirk', 'Inception', 'Interstellar' en 'TENET', en hij is nu terug met een gloednieuwe film die de titel 'Oppenheimer' krijgt.

'Peaky Blinders'-acteur Cilian Murphy, kruipt in de huid van natuurkundige Robert Oppenheimer, ook wel 'de vader van de atoombom'. Hij was als wetenschappelijk directeur verantwoordelijk voor het Manhattanproject in de Tweede Wereldoorlog. Hoewel Oppenheimer welbespraakt was, kampte hij ook met depressies en behoorlijk vreemd gedrag....

De film wordt in het voorjaar van 2023 verwacht in de bioscoop. Check hieronder alvast de eerste beelden!

Netflix dropt releasedatum voor ‘Peaky Blinders: The Immortal Man’

Chelsy Vanlerberghe-05 december 2025 om 17:01

Peaky-fans, hij is eindelijk daar: de film. Netflix heeft vandaag de releasedatum gedropt voor ‘Peaky Blinders: The Immortal Man’, het langverwachte vervolg op de razend populaire reeks. Vanaf 20 maart 2026 staat Birmingham opnieuw in lichterlaaie, mét Cillian Murphy terug als Tommy Shelby.

De film neemt je mee naar Birmingham in 1940, midden in de chaos van WOII. Tommy leeft in zelfgekozen ballingschap, maar wordt gedwongen terug te keren voor zijn zwaarste confrontatie tot nu toe. Zijn familie, zijn land én zijn eigen nalatenschap staan op het spel. Kortom: het wordt intens.

Wie zit er allemaal in?
Naast Cillian Murphy duiken ook Rebecca Ferguson, Tim Roth, Sophie Rundle, Barry Keoghan en Stephen Graham op in de cast. Sterk materiaal.

De film werd geschreven door Steven Knight, de bedenker van de originele reeks, en geregisseerd door Tom Harper. Knight produceert ook mee, samen met onder meer Murphy zelf.

‘Peaky Blinders: The Immortal Man’ staat op 20 maart 2026 wereldwijd op Netflix. By order of the Peaky Blinders.

Blake Lively wil dat rechtszaak tegen Justin Baldoni doorgaat

Chelsy Vanlerberghe-05 december 2025 om 10:46

Blake Lively blijft voet bij stuk: haar zaak tegen Justin Baldoni, haar tegenspeler én regisseur van ‘It Ends With Us’, moet volgens haar gewoon naar de rechtbank. Dat bevestigt People op basis van verklaringen van haar advocaten. En de boodschap is duidelijk: dit gaat volgens Blake niet over “kleine irritaties” of meningsverschillen op set.

De actrice beweert dat Baldoni haar zwart wilde maken nadat ze had geklaagd over seksuele intimidatie tijdens de opnames. Volgens haar advocatenteam kostte dat haar carrière een gigantische dreun: ze zou minstens 56 miljoen dollar zijn misgelopen aan acteer-, productie- en sponsoropdrachten. Haar beautymerk Blake Brown zou 49 miljoen dollar schade hebben geleden, en haar drankmerken Betty Buzz en Betty Booze nog eens 22 miljoen. Daarbovenop rekenen haar advocaten zo’n 34 miljoen dollar reputatieschade.

Baldoni ontkent de beschuldigingen en probeerde de zaak eerder dit jaar te laten seponeren. In zijn ogen ging het om miscommunicatie en foute interpretaties, “geen seksuele intimidatie”. De rechter ging daar niet in mee. Zijn tegenzaak van 400 miljoen dollar tegen Blake, waarin hij haar beschuldigde van extortion en laster, werd in juni al verworpen.

Blake trekt intussen publiekelijk haar lijn door. In een statement op Instagram zei ze dat ze vastbesloten is “om op te komen voor elke vrouw die haar stem wil gebruiken om zichzelf te beschermen”. De eigenlijke rechtszaak staat gepland voor maart 2026 in New York.

Ontdek meer