Camille Dhont werkt samen met Axana van K3!

Dieter Blarinckx-27 juli 2022 om 14:45

De Vlaamse zangeres Camille Dhont is het helemaal aan het maken na haar debuut in de muzikale Ketnet-jeugdreeks '#LikeMe', en nu heeft ze via haar insta een opmerkelijke foto geplaatst!

Op haar stories plaatste Camille immers een foto van tijdens één van de vele dansrepetities. Maar wie zien we helemaal vooraan stralen? Het is ex-K3-choreografe Axana Ceulemans!

Axana besloot zo'n drie jaar geleden om - na meer dan 20 jaar - te stoppen als vaste choreografe van K3: "Ik had het gevoel dat ik me steeds moest heruitvinden en als ik een danspasje twee keer gebruikte dan voelde ik me daar slecht over", wou ze toen kwijt.

Nu lijkt ze dus in zee te zijn gegaan met een nieuwe Vlaamse sensatie: Camille!

Check haar story hier:

Miley Cyrus lanceert nieuwe titelsong van 'Avatar'-film

Karen Luiken-15 november 2025 om 11:29

Miley Cyrus heeft de nieuwe titelsong van de aankomende derde ‘Avatar’-film uitgebracht. Het nummer heet ‘Dream as One’ en is vanaf nu te beluisteren.

Het liedje is niet alleen ingezongen door Miley, de tekst en muziek zijn ook door haar gemaakt. Dat deed de zangeres in samenwerking met Andrew Wyatt, Mark Ronson en Simon Franglen.

De film ‘Avatar: Fire and Ash’ neemt het publiek mee terug naar Pandora voor een meeslepend avontuur met Jake Sully, een voormalige marinier die leider van de Na'vi is geworden, de krijger Neytiri en de familie Sully.

De stemmen worden ingesproken door Sam Worthington, Zoe Saldaña, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Oona Chaplin, Cliff Curtis, Britain Dalton, Trinity Bliss, Jack Champion, Bailey Bass en Kate Winslet.

‘Avatar: Fire and Ash’ is vanaf 17 december te zien op het witte doek.

Ariana Grande wordt besprongen door fan op ‘Wicked’-première

Chelsy Vanlerberghe-14 november 2025 om 12:56

Tijdens de ‘Wicked: For Good’-première in Singapore ging het even volledig fout. Terwijl Ariana Grande rustig aan het poseren was met co-sterren Cynthia Erivo en Michelle Yeoh, sprong een man plots over een hek en stormde recht op haar af.

De man, Johnson Wen, online bekend als Pyjama Man, sloeg zijn arm rond Ariana en begon wild te springen. Ariana zag duidelijk niet wat er gebeurde en schrok enorm. Co-star Cynthia Erivo aarzelde geen seconde: ze stapte ertussen, duwde de man weg en probeerde Ariana los te krijgen.

Ariana was nadien zichtbaar aangedaan en moest even tot rust komen terwijl haar cast haar troostte.

Wen postte later zélf een video van de chaos op Instagram, wat fans meteen massaal reportten. Hij kreeg ondertussen een aanklacht voor publieke overlast. Het is niet zijn eerste stunt: hij crashte eerder al optredens van Katy Perry en The Weeknd, en ook sportevents.

Online nemen Ariana’s fans het stevig voor haar op. Ze wijzen erop dat ze in het verleden al genoeg traumatische momenten meemaakte, zoals de aanslag in Manchester in 2017.

Cynthia Erivo wordt intussen overal geprezen als de onverwachte held van de avond. The Wicked Witch who protects.

Ontdek meer