'Big Brother'-ster Michel geeft gezondheidsupdate vanuit ziekenhuis

Karen Luiken-25 juli 2022 om 11:07

Michel uit ‘Big Brother’ ligt nog steeds in het ziekenhuis nadat hij vorige week betrokken raakte bij een ernstig ongeluk. Via social media laat hij weten hoe het nu met hem gaat.

Het ongeluk gebeurde een paar dagen geleden tijdens een tripje in Italië. Michel kwam hard ten val met zijn motor, moest met een traumahelikopter naar het ziekenhuis worden gebracht en ligt daar nu dus nog steeds.

“Ik heb gelukkig een stuk minder pijn”, aldus de realityster. “Gisteren mocht ik voor het eerst uit bed om een stukje te wandelen. Vandaag en morgen gaan ze diverse onderzoeken doen, waarbij ze checken hoe het ervoor staat met de interne bloedingen die afgelopen donderdag op de scans te zien waren.”

De verwondingen van Michel vallen wonder boven wonder mee. Eerder liet hij al weten niks gebroken te hebben, maar wel interne schade te hebben opgelopen.

Olivia Rodrigo brengt speciaal album uit

Karen Luiken-09 september 2025 om 05:00

Het optreden van Olivia Rodrigo op Glastonbury was iconisch. Veel fans waren erbij, maar heel veel fans ook niet. En speciaal voor de laatste groep (maar eigenlijk ook voor de eerste), gaat de zangeres nu iets speciaals doen. Ze brengt een livealbum uit van de show die ze afgelopen juni als headliner op het Britse festival gaf.

Het album komt op 5 december zowel op vinyl als digitaal uit en krijgt twintig nummers. Twee daarvan zong Olivia samen met Robert Smit. Het gaat om ‘The Cure: Friday I’m In Love’ en ‘Just Like Heaven’. Via een pre-order website laat ze weten dat het geld dat ze daarmee ophaalt, naar het goede doel Artsen Zonder Grenzen gaat.

Lady Gaga pakt meeste prijzen bij VMA's

Karen Luiken-08 september 2025 om 13:11

Lady Gaga was al de grootste kanshebber tijdens de uitreiking van de MTV Video Music Awards, en nu blijkt ze ook de grootste winnaar. De zangeres mocht maar liefst vier prijzen in ontvangst nemen.

De belangrijkste prijs is die van beste artiest, een categorie waarin Lady Gaga het opnam tegen Bad Bunny, Beyoncé, Kendrick Lamar, Morgan Wallen, Taylor Swift en The Weeknd. De drie andere gewonnen prijzen van Lady Gaga zijn die voor beste samenwerking (met Bruno Mars), beste directie (voor haar hit ‘Abracadabra’) en beste art directie (ook voor ‘Abracadabra’). Ze was in het totaal twaalf keer genomineerd.

Twee andere grote winnaars waren ROSÉ en Bruno Mars, die met hun liedje ‘APT’ de award voor nummer van het jaar in ontvangst mochten nemen. Maar ook Ariana Grande en Sabrina Carpenter deden het niet slecht; zij wonnen ieder drie prijzen. Ariana voor video van het jaar, beste pop en beste longform video. En Sabrina voor bete popartiest, beste album en beste visuele effecten.

Ontdek meer