Zien: eerste trailer 'Shazam! Fury of the Gods' gedropt

Dieter Blarinckx-24 juli 2022 om 17:16

Naast grote trailers en updates van Marvel, dropte ook DC enkele nieuwtjes. Zo ook o.a. de trailer van de aankomende superheldenfilm en sequel ‘Shazam! Fury of the Gods’!

Het verhaal brengt acteur Zachary Levi terug als de volwassen superheld die opgeroepen kan worden door de tiener Billy Batson (gespeeld door Asher Angel), als die maar het magische woord "Shazam!" roept. Maar in de trailer zien we dat niet enkel Billy die kracht beheerst… Aan het einde van de eerste film deelde hij immers zijn krachten met zijn vijf adoptiebroers en -zussen: Freddy Freeman, Mary Bromfield, Eugene Choi, Pedro Pena en Darla Dudley. Samen vormen zij een supersterke Shazamily!

In deze nieuwe film hebben de dochters van Atlas, Kalypso en Hespera het voorzien op Shazam en zijn maten.

Ontdek 'Shazam! Fury of the Gods' vanaf 21 december in de bioscoop.

Adele pakt acteerrol in speelfilm

Karen Luiken-13 november 2025 om 15:06

Adele gaat haar acteerdebuut maken. De zangeres heeft volgens Deadline een rol te pakken in de speelfilm ‘Cry to Heaven’.

De film is gebaseerd op een roman van Anne Rice uit 1982, waarvan het verhaal zich afspeelt in het 18-eeuwse Italië. Het gaat over twee mannen, een Venetiaanse edelman en een gecastreerde operazanger, wiens levens onverwachts met elkaar verweven raken.

Naast Adele spelen ook Nicholas Hoult, Aaron Taylor-Johnson, Ciarán Hinds, George MacKay, Mark Strong, Colin Firth, Paul Bettany, Owen Cooper, Daniel Quinn-Toye, Hunter Schafer, Josephine Thiesen, Thandiwe Newton, Theodore Pellerin, Daryl McCormack, Cassian Bilton, Hauk Hannenmann en Lux Pascal een rol in de film. Tom Ford gaat het project regisseren.

De pre-productie van ‘Cry to Heaven’ is al van start gegaan in Londen en Rome. De opnames starten naar verwachting in januari en de film verschijnt waarschijnlijk in het najaar van 2026 op het witte doek.

Disney deelt eerste teaser van 'The Devil Wears Prada 2'

Karen Luiken-13 november 2025 om 10:48

Bijna twintig jaar na het verschijnen van de populaire film ‘The Devil Wears Prada’ komt er nu een vervolg. Dat weten we al een tijdje, maar nu heeft Disney dan ook eindelijk een eerste trailer gedeeld.

In ‘The Devil Wears Prada 2’ keren de personages Miranda, Andy, Emily en Nigel weer terug naar de modieuze straten van New York City en de strakke kantoren van Runway Magazine. De hoofdrollen worden net als in het origineel gespeeld door Meryl Streep, Anne Hathaway, Emily Blunt en Stanley Tucci. Acteurs Tracie Thoms en Tibor Feldman maken een comeback in hun rollen als Lily en Irv.

Maar naast de bekende gezichten is er in het vervolg ook plek voor een reeks nieuwe personages, die gespeeld worden door Kenneth Branagh, Simone Ashley, Justin Theroux, Lucy Liu, Patrick Brammall, Caleb Hearon, Helen J. Shen, Pauline Chalamet, B.J. Novak en Conrad Ricamora.

‘The Devil Wears Prada 2’ is vanaf 29 april 2026 te zien op het witte doek.

Ontdek meer