Zac Efron bezoekt school uit 'High School Musical'

Karen Luiken-24 juli 2022 om 08:37

Nadat Vanessa Hudgens onlangs de school uit ‘High School Musical’ bezocht, is het nu aan Zac Efron om hetzelfde te doen. De acteur heeft zijn fans verrast met een kiekje dat één en al nostalgie uitstraalt.

De East High School is de school die centraal staat in ‘High School Musical’, de film die voor Zac Efron en Vanessa Hudgens een doorbraak betekende. Ze namen er veertien jaar geleden afscheid van, maar keren nu dus allebei - apart van elkaar - terug naar de school.

Zac deelt een foto waarop hij de eindscène van The Breakfast Club nadoet. “Dont’ you... forget about me”, schrijft hij erbij.

Een maand geleden postte Vanessa een soortgelijke foto met daarbij de tekst: “Weet je nog hoe je op de kleuterschool een kind ontmoette en niets over diegene wist, en je vervolgens tien seconden later beste vrienden was omdat je alleen jezelf hoefde te zijn?” Ze refereert daarbij naar een quote die haar ‘High School Musical’-personage ooit uitsprak.

Muzikale film Miley Cyrus komt naar Disney+

Karen Luiken-01 juli 2025 om 11:39

Wie lid is van Disney+ én fan van Miley Cyrus, kan zijn hart ophalen. De streamingsdienst maakt bekend dat er eind deze maand een muzikale film van de zangeres op het platform verschijnt.

De film duurt een klein uurtje en kan het beste omschreven worden als een visueel album. De titel luidt ‘Something Beautiful’, natuurlijk gerelateerd aan het gelijknamige album van Miley. In de film komen alle dertien nummers voorbij die ook op die plaat staan. Maar dan dus met beeld.

Het visuele album is vanaf 30 juli te zien en beluisteren bij Disney+.

Lewis Capaldi kondigt nieuwe tournee aan

Karen Luiken-30 juni 2025 om 15:27

Lewis Capaldi is weer helemaal terug van weggeweest. Na een lange pauze bracht de zanger afgelopen vrijdag een nieuwe single uit én verscheen hij weer op het podium tijdens het Britse festival Glastonbury. Maarrrr, daar blijft het niet bij, want op social media maakt hij nu bekend dat hij ook weer op tournee gaat!

“Het wordt tijd dat ik weer aan het werk ga. Ik hoop jullie daar te zien”, schrijft Lewis bij de aankondiging op Instagram. Zijn tournee begint op 7 september en duurt tot 29 september. In die paar weken tijd bezoekt hij tien verschillende plaatsen in Groot-Brittannië en Ierland.

Het nieuws volgt een paar dagen na de muzikale comeback van Lewis. Vrijdag dropte hij zijn nieuwe liedje ‘Survive’ en diezelfde dag verscheen hij ook op het podium bij Glastonbury. Dat was voor het eerst in een lange tijd, want de zanger was de afgelopen jaren veel met zijn gezondheid bezig. In 2023 kondigde hij een pauze aan omdat hij steeds meer Gilles de la Tourette-klachten kreeg, zowel fysiek als mentaal.

Ontdek meer