'Big Brother'-ster Patrick in het ziekenhuis na hartinfarct

Karen Luiken-20 juli 2022 om 04:17

Het zijn angstige tijden voor Patrick uit ‘Big Brother’. De uit Schoten afkomstige realityster is in het ziekenhuis beland na een hartinfarct.

Patrick deelt vanuit zijn ziekenhuisbed een foto op social media. “Paar dagen uit roulatie”, schrijft hij er dinsdag bij. “Hartinfarct deze morgen...”

Tegen HLN vertelt Patrick dat hij zondag al klachten kreeg. Dat gebeurde na een flinke fietstocht van 70 kilometer. “Ik voelde toen al wel wat druk in de borstreek. De laatste 10 kilometer ging moeizaam. Maar toen ik thuis even op de zetel was gaan liggen, was het al snel over.”

Maandag ging Patrick gewoon aan het werk, een dag later was het foute boel. “Ik had pijn in de borst. Na even rond te wandelen probeerde ik opnieuw nog even te slapen, maar het was om 6 uur niet meer te houden. Ik dacht eerst nog dat ik wel bijna mijn winkel moest gaan openen, maar toen het branderige gevoel bleef duren, ben ik om 7.30 uur naar het ziekenhuis in Merksem gereden. Blijkbaar was het heel erg. Ik zag grijsgroen van kleur. “

Patrick is met spoed naar een ander ziekenhuis gebracht en kreeg daar de hulp die hij nodig had. Het had niet veel gescheeld of het was een stuk slechter met hem afgelopen. “Het moet vijf voor twaalf zijn geweest”, zegt hij. “Momenteel houd ik me sterk.”

Erik Menendez 'met ernstige aandoening' in het ziekenhuis

Karen Luiken-23 juli 2025 om 11:49

Erik Menendez is opgenomen in het ziekenhuis. Zijn familie heeft aan ABC News bevestigd dat hij kampt met een ‘ernstige medische aandoening’.

“Het is een ernstige aandoening”, zegt Mark Geragos, de advocaat van Erik tegen TMZ. Die vindt dat zijn cliënt voorwaardelijk vrij moet komen.

Erik zit samen met zijn broer Lyle vast voor de moord op hun ouders in 1989. Over een maand, op 21 augustus, hebben de broers een hoorzitting over een voorwaardelijke invrijheidsstelling.

"Ik vind dat hij voorwaardelijk vrij moet worden gesteld, dat is volgens mij de juiste term”, vervolgt de advocaat. “En hij zou medisch verlof kunnen krijgen vóór de hoorzitting, zodat hij met de advocaat voor de reclassering kan samenwerken en zich kan voorbereiden en zijn best kan doen. Ik denk dat dit het enige eerlijke en rechtvaardige is om te doen.”

EOTB-ster Shani bevallen van dochtertje

Karen Luiken-22 juli 2025 om 07:19

De roze wolk is gearriveerd voor Shani van Hoey en haar vrien Davey Schniermanni. De tortelduifjes, die elkaar hebben leren kennen tijdens ‘Ex On The Beach: Double Dutch’, zijn ouders geworden van een dochtertje.

Via een bericht op social media deelt Shani dat hun kleine meid vier weken te vroeg is geboren. “Welkom lief wondertje”, aldus de realityster bij een aantal foto’s van zichzelf, Davey en hun dochter, die de naam Amora heeft gekregen. “Onze dochter Amora-Mae is op 19 juli geboren, 4 weken eerder dan verwacht. Maar ze kon niet langer wachten – ze wilde gewoon heel graag bij haar mama en papa zijn – dat ze besloot zelf het moment te kiezen.”

Tot slot laat Shani nog weten dat het ondanks de vroege geboorte goed gaat met Amora. “Ze vult ons hart met pure liefde. We zijn intens dankbaar en genieten volop van ons kleine meisje op onze roze wolk.”

Shani en Davey maakten begin dit jaar bekend een kindje te verwachten. Niet veel later deelde Shani dat ze geen gemakkelijke zwangerschap had omdat ze last heeft van HG, wat staat voor hyperemesis gravidarum, een aandoening die gepaard gaat met hevige misselijkheid en braken.

Ontdek meer