Zodra de scholen hun deuren sluiten, opent de zomer de poorten naar een hemels paradijs. Eindelijk: we kunnen genieten van een lange, welverdiende vakantie. Met zon, zee, strand, cocktails en gezelligheid. Het enige wat in dit rijtje nog mist, zijn geschikte outfits waarmee jij de komende weken de shine kunt pakken.
Lidl lanceert heerlijke zomercollectie (inclusief zwembroeken)
Deze zomer geniet je in Lidl-stijl aan het zwembad of op het strand. De winkelketen lanceert twee fantastische zwembroeken, die natuurlijk gepaard gaan met de bekende Lidl-kleuren. Hetzelfde geldt voor een vijftal slippers; drie voor de mannen, twee voor de dames. Ook deze zijn voorzien van kleuren als blauw, geel, zwart en rood. Het ene exemplaar is wat feller dan de ander.
Om de collectie helemaal compleet te maken, verkoopt Lidl ook nog drie katoenen T-shirts en net zoveel sweatshorts. Het goedkoopste product gaat voor nog geen drie euro de (digitale) deur uit. De broeken zijn met een prijskaartje van vijf euro het duurst.
Buchan komt naar Brussel: Elijah opent tweede winkel na succes in Gent
Na Gent is het nu de beurt aan Brussel: Elijah Buchan (21) opent op 20 augustus zijn tweede Buchan-winkel, pal in het centrum van de hoofdstad. De jonge ondernemer, die tijdens corona begon met naaien op de machine van zijn mama, bouwde zijn merk volledig zelf uit via YouTube en TikTok.
"Antwerpen stond eigenlijk eerst bovenaan mijn lijst, maar toen ik hoorde dat er in Brussel een toplocatie vrijkwam, heb ik meteen toegehapt", klinkt het. "Brussel is een stad met enorm veel passage en een heel diverse, creatieve vibe. Het voelt als de perfecte plek om mijn merk verder te laten groeien en nieuwe mensen te bereiken.
Ook in Brussel wil hij werken met een jong, lokaal team. Het interieur krijgt een iets chiquere look met verwijzingen naar de stad, inclusief een fontein als knipoog naar Manneken Pis. Op 19 augustus is er een VIP-opening met DJ en verrassingsact. Een dag later gaan de deuren officieel open mét extra’s voor de eerste klanten.
Lombardstraat 22, Brussel. Save the date.
Lululemon krijgt nieuwe winkel in déze Belgische stad
Antwerpen heeft al een Lululemon-winkel, maar binnenkort krijgt België er nog een vestiging bij. En waar gaat die zich vestigen? In Brussel!
De winkel opent binnenkort zijn deuren aan de Gulden Vlieslaan, een bekende winkelstraat in Brussel. Dat gebeurt kort nadat Lululemon in juni zijn eerste Belgische vestiging opende op de Meir in Antwerpen.
Het is de bedoeling dat de nieuwe Brusselse winkel net als de vestiging in Antwerpen ook zal gaan dienen als ontmoetingsplek, waar regelmatig evenementen en sportlesjes worden georganiseerd.
Lululemon is een Canadees sport- en lifestylmerk dat zich richt op verschillende sporten, waaronder yoga, running, tennis en golf.
Ontdek meer
UNIQLO kleedt het Buenas Open padelfestival in stijl
Padellen in stijl? Yes please!
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 09/08 Anna Kendrick
- 10/08 Kylie Jenner
- 11/08 Chris Hemsworth
- 12/08 Dixie D'Amelio
- 12/08 Bram Krikke