TAGMAG

Netflix kondigt nieuw Fan Event 'Tudum' aan

Dieter Blarinckx-16 juli 2022 om 15:25

's Wereld grootste en meest succesvolle streamingdienst, Netflix, heeft via sociale media het nieuwe Fan Event 'Tudum' aangekondigd. Het virtuele (en gratis event) zal plaatsvinden op 24 september!

"Tudum is terug! Het virtuele event dat vorig jaar meer dan 25,7 miljoen weergaven van Netflix-fans in 184 landen over de hele wereld opleverde, keert zaterdag 24 september terug met vijf wereldwijde events in 24 uur: te beginnen in Korea, gevolgd door India, dan de Verenigde Staten en Europa, met een speciale preview van het geweldige entertainment dat uit Latijns-Amerika komt en tot slot met een festiviteit vanuit Japan. Geniet van een boeiende dag vol exclusief nieuws, nooit eerder vertoonde beelden, trailers en primeurs, maar ook interviews met de grootste sterren en makers van Netflix", klinkt het bij de aankondiging.

Het gratis virtuele event is een hulde aan Netflix-fans en is gericht op het delen van primeurs van meer dan 100 favoriete series, films en specials van over de hele wereld.

Meer info kan je hier vinden.

Romcom-lovers, deze is voor jullie: 'Too Much' staat online

Karen Luiken-11 juli 2025 om 13:20

Wie fan is van Lena Dunham, heeft er vanaf nu nieuw kijkvoer bij. Netflix heeft ‘Too Much’ met het wereldwijde web gedeeld, een romantische komedieserie gemaakt door Lena Dunham en haar man Luis Felber.

‘Too Much’ gaat over de chaotische Jessica uit New York, wiens leven absoluut geen romcom is. Haar nieuwe start in Londen na een bittere scheiding wordt een groot drama als ze verliefd wordt op een intense muzikant.

De hoofdrollen worden gespeeld door Megan Stalter en Will Sharpe, maar er zijn ook rollen voor onder anderen Andrew Scott, Jennifer Saunders, Kit Harington, Rita Ora én Jessica Alba.

‘Too Much’ bestaat uit tien afleveringen, die allemaal in één keer op Netflix zijn gezet. Veel kijkplezier!

Disney deelt teaser met nieuwe beelden van heel veel titels

Karen Luiken-11 juli 2025 om 13:10

Nog nooit eerder vertoonde beelden van ‘Wonder Man’ en een eerste blik op het vijfde seizoen van ‘Only Murders in the Building’. Je ziet het allemaal in een teaser die Disney heeft gedeeld, met daarin beelden van heel veel verschillende titels.

In de clip komen allerlei langverwachte nieuwe originele series en terugkerende favorieten voorbij. Denk daarbij aan ‘Percy Jackson and the Olympians’, ‘A Thousand Blows’, ‘Only Murders in the Building’, ‘Wonder Man’, ‘Alien: Earth’, ‘Chad Powers’, ‘The Twisted Tale of Amanda Knox’, ‘All’s Fair’ en ‘ZOMBIES: 4: Dawn of the Vampires’.

Sommige titels maken deze zomer al hun entree op Disney+, voor andere moet je nog wat langer geduld hebben. Wel verschijnen ze allemaal dit jaar nog.

Ontdek meer