Je krijgt het spontaan warm van nieuwe trailer 'Happy Ever After'

Karen Luiken-16 juli 2022 om 10:17

Als je het nog niet warm genoeg had van de huidige temperaturen, dan krijg je dat wel van de nieuwe trailer van ‘Happy Ever After’. De beelden beloven drama, romantiek en vooral heel veel seks.

In het vierde en laatste deel van de ‘After’-franchise zien we hoe Tessa en Hardin ondanks de vele tegenslagen nog steeds samen zijn. De vraag is alleen: krijgen ze het sprookjeseinde waar ze op hopen? De twee worden volwassen en moeten moeilijke keuzes maken. Blijven ze happily ever after of zetten ze een punt achter hun passionele maar giftige relatie?

‘Happy Ever After’ verschijnt over een dikke maand in de bioscoop.

Opnames vervolg 'The Devil Wears Prada' gestart

Karen Luiken-01 juli 2025 om 07:12

Volgend jaar is het alweer twintig jaar geleden dat ‘The Devil Wears Prada’ verscheen. En hoe kun je dat beter vieren dan met een vervolg waar we allemaal al héél lang op wachten? De opnames van de film zijn gestart!

‘The Devil Wears Prada’ uit 2006 was gebaseerd op de roman van Lauren Weisberger en gaat over de jonge journaliste Andrea Sachs, die werkt voor Miranda Priestly, hoofdredacteur van het modetijdschrift Runway.

Hoewel er nog geen precieze details bekend zijn over het vervolg, zou het verhaal dit keer draaien om het personage Miranda Priestly, die nog steeds in de uitgeverijwereld werkt en het aan de stok krijgt met haar voormalige assistente Emily Charlton.

De hoofdrollen werden in het origineel gespeeld door Meryl Streep en Anne Hathaway, en volgens Deadline keren zij voor het vervolg allebei terug. Hetzelfde geldt voor Emily Blunt en Stanley Tucci, die de rollen van assistente Emily en Nigel spelen. Verder is ook Kenneth Branagh gecast voor de film.

Deze films en series verschijnen in juli op Netflix

Karen Luiken-01 juli 2025 om 07:06

Een nieuwe maand betekent een nieuwe lading films, series en documentaires op Netflix. In juli kunnen we weer flink wat titels verwachten. Dit zijn alle highlights op een rijtje.

Series

  • Countdown: Taylor vs. Serrano – 3 juli
  • The Sandman, seizoen 2 (volume 1) – 3 juli
  • Quarterback, seizoen 2 – 8 juli
  • Too Much – 10 juli
  • The Sandman, seizoen 2 (volume 2) – 24 juli
  • WW: UNREAL – 29 juli
  • Marked – 31 juli
  • Leanne – 31 juli

Films

  • The Old Guard 2 – 2 juli
  • Bad Boa’s – 11 juli
  • Almost Family – 18 juli
  • Happy Gilmore 2 – 25 juli

Comedy special

  • Nate Jackson: Super Funny – 8 juli

Documentaires

  • Attack on London: Hunting The 7/7 Bombers – 1 juli
  • Trainwreck: The Cult of American Apparel – 1 juli
  • Trainwreck: The Real Project X – 8 juli
  • Trainwreck: P.I. Moms – 22 juli
  • Trainwreck Stom Area 51 – 29 juli

Live events

  • Katie Taylor vs. Amanda Serrano 3 – 12 juli

Kids & familie

  • De 7 beren – 10 juli

Ontdek meer