Het vierde seizoen van ‘Stranger Things’ was met de dood van een belangrijk personage al triest genoeg, maar zou in eerste instantie alleen nog maar triester worden. In een gesprek met Collider vertellen makers Matt en Ross Duffer dat ze van plan waren om nóg een karakter dood te laten gaan.
Dit 'Stranger Things'-personage zou eigenlijk sterven in vierde seizoen
*Pas op: dit artikel bevat spoilers*
Het vierde seizoen zit vol met hartverscheurende momenten. De dood van Eddie ‘de freak’ is er daar een van. Hij offert zichzelf op om zijn gloednieuwe vrienden te kunnen redden. En als het niet aan Eleven had gelegen, had haar goede vriendin Max hetzelfde noodlot moeten ondergaan.
Maar er was nóg een personage dat het eigenlijk niet zou overleven. Als de Duffer-broers praten over wie volgens het eerste plan zou sterven, komt de naam van Enzo naar boven. “Er was een versie waarin Dimitri, alias Enzo, het niet haalde.”
Even ter info: Enzo is de bewaker waarmee Hopper bevriend raakte toen hij in Rusland gevangen zat. “Uiteindelijk heeft hij het toch gered, maar dat is de meest radicale afwijking van het oorspronkelijke idee versus het idee waar we mee eindigden.”
Ariana Grande noemt haar nieuwe tour haar ‘last hurrah’
Ariana Grande heeft in de podcast Good Hang with Amy Poehler laten weten dat haar Eternal Sunshine Tour in 2026 misschien wel haar laatste tour wordt voor een hele tijd. “Ik ben super excited om het te doen, maar daarna kan het lang, lang, lang duren,” zegt ze.
De tour is haar eerste sinds 2019, en net daardoor voelt ze dat ze er nog één keer alles wil uithalen. “One last hurrah… for now,” klinkt het. Ariana geeft toe dat haar focus verschuift: ze voelt zich steeds meer thuis in acteren en musical, met nieuwe rollen in 'Wicked: For Good' en 'Focker In-Law'.
Fans hoeven geen definitief afscheid te nemen, maar wie haar live wil zien, doet dat best volgend jaar. Daarna wordt het waarschijnlijk even stil op tourvlak.
Eerste trailer van nieuwe 'Knives Out'-film gedeeld
De laatste informatie over de derde ‘Knives Out’-film is met ons gedeeld. We wisten al welke acteurs erin gaan spelen, wanneer de film uitkomt, waar het verhaal over gaat én we ontvingen al een teaser. Maar een officiële trailer ontbrak nog. Tot nu.
Net zoals de twee eerste films gaat ook ‘Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery’ over detective Benoit Blanc, die wederom te maken krijgt met een mysterie. Het gaat over zijn gevaarlijkste moordzaak tot nu toe, die gepleegd is in een kerk.
De hoofdrol wordt weer gespeeld door Daniel Craig. Andere rollen zijn er voor Josh O'Connor, Glenn Close, Josh Brolin, Mila Kunis, Jeremy Renner, Kerry Washington, Andrew Scott, Cailee Spaeny, Daryl McCormack en Thomas Haden Church.
‘Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery’ is vanaf 12 december te zien op Netflix.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 20/11 Joe Biden
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 21/11 Hanna Mensink
- 21/11 Russo
- 21/11 Carly Rae Jepsen