'Stranger Things'-fans willen met petitie dit personage terugbrengen

Karen Luiken-08 juli 2022 om 05:11

Heb je het vierde seizoen van ‘Stranger Things’ nog niet helemaal gezien? En daarmee bedoelen we voornamelijk de slotafleveringen die sinds vorige week online staan? Lees dan vooral niet verder. Er zit een hele dikke spoiler aan te komen.

Goed, dan gaan we nu over op de real business. Iedereen die het complete seizoen inmiddels achter de rug heeft, weet dat Eddie ‘de freak’ het niet overleeft. Hij gaat in de laatste aflevering dood door een aanval van vliegende... tja wat zijn het eigenlijk? Laten we ze voor het gemak maar even vleermuizen noemen.

Fans vinden het verschrikkelijk dat het populaire personage de show heeft verlaten en eisen nu dat hij terugkeert. Hoe: met een petitie. In een hoop de schrijvers van de show te bereiken en hen ervan te overtuigen dat Eddie op welke manier dan ook een comeback maakt, zamelen ze handtekeningen in.

Binnen enkele dagen dat de petitie van start ging, zijn er al duizenden fans die de wanhopige schreeuw om aandacht ondersteunen. Op het moment van schrijven is de petitie al ruim 38.000 keer ondertekend.

Disney+ brengt 'The Amateur' naar je digitale scherm

Karen Luiken-10 juli 2025 om 14:51

Hou je van spannende thrillers? Dan ga je het vast heel leuk vinden dat je over een week een gloednieuwe parel op Disney+ kunt vinden. De streamingsdienst maakt ‘The Amateur’ beschikbaar voor abonnees.

‘The Amateur’ vertelt het meeslepende verhaal van CIA-codekraker Charlie Heller, die zijn intellect inzet in een nietsontziende zoektocht naar gerechtigheid nadat zijn vrouw omkomt bij een terroristische aanslag. Onder de tactische begeleiding van de doorgewinterde CIA-agent Henderson groeit Heller uit van analist tot wreker.

De hoofdrollen worden gespeeld door Rami Malek en Laurence Fishburne. Andere rollen zijn weggelegd voor Rachel Brosnahan, Jon Bernthal en Caitriona Balfe.

‘The Amateur’ is vanaf 17 juli te zien bij Disney+.

De officiële trailer van tweede seizoen 'Wednesday' is gearriveerd

Karen Luiken-10 juli 2025 om 06:37

Ben jij al aan het aftellen naar de 6 augustus, de dag waarop het langverwachte tweede seizoen van ‘Wednesday’ verschijnt? Wij doen met je mee! In de afgelopen weken kregen we al verschillende voorproefjes, maar een officiële trailer bleef uit. Tot nu!

In het nieuwe seizoen krijgen we te zien hoe Wednesday terugkeert naar de Nevermore Academy, waar ze (opnieuw) te maken krijgt met mysterieuze zaken en oude vijanden.

De rol van Wednesday wordt weer gespeeld door Jenna Ortega. Verder zijn ook Hunter Doohan, Enid Sinclair, Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán en Joy Sunday weer te zien. Nieuw dit seizoen zijn de castleden Lady Gaga, Steve Buscemi en Owen Painter.

Het tweede seizoen wordt opgedeeld in twee delen, waarvan het eerste deel op 6 augustus verschijnt en het tweede op 3 september.

Ontdek meer