Het zal je niet ontgaan zijn, maar David Harbor ziet er in het vierde seizoen van ‘Stranger Things’ heel anders uit dan in voorgaande seizoenen. Voor zijn rol van Jim Hopper schoor hij zijn hoofd kaal en viel hij tientallen kilo’s af.
David Harbor viel tientallen kilo's af voor 'Stranger Things'
In de ochtendshow van BBC vertelt David over het dieet dat hij daarvoor volgde. En als we hem mogen geloven, was het geen pretje. “Het bestaat vooral uit weinig eten en veel honger hebben”, zegt David. “Dat is het geheim: gewoon niet eten.”
Hoewel dit natuurlijk niet de gezondste manier van afvallen is, heeft het wel geholpen. David woog aan het einde van het derde seizoen ruim 120 kilo, een seizoen later was daar nog maar 86 kilo van over. De acteur is dus zeker 36 kilo afgevallen.
Het optreden van Olivia Rodrigo op Glastonbury was iconisch. Veel fans waren erbij, maar heel veel fans ook niet. En speciaal voor de laatste groep (maar eigenlijk ook voor de eerste), gaat de zangeres nu iets speciaals doen. Ze brengt een livealbum uit van de show die ze afgelopen juni als headliner op het Britse festival gaf.
Het album komt op 5 december zowel op vinyl als digitaal uit en krijgt twintig nummers. Twee daarvan zong Olivia samen met Robert Smit. Het gaat om ‘The Cure: Friday I’m In Love’ en ‘Just Like Heaven’. Via een pre-order website laat ze weten dat het geld dat ze daarmee ophaalt, naar het goede doel Artsen Zonder Grenzen gaat.
Lady Gaga was al de grootste kanshebber tijdens de uitreiking van de MTV Video Music Awards, en nu blijkt ze ook de grootste winnaar. De zangeres mocht maar liefst vier prijzen in ontvangst nemen.
De belangrijkste prijs is die van beste artiest, een categorie waarin Lady Gaga het opnam tegen Bad Bunny, Beyoncé, Kendrick Lamar, Morgan Wallen, Taylor Swift en The Weeknd. De drie andere gewonnen prijzen van Lady Gaga zijn die voor beste samenwerking (met Bruno Mars), beste directie (voor haar hit ‘Abracadabra’) en beste art directie (ook voor ‘Abracadabra’). Ze was in het totaal twaalf keer genomineerd.
Twee andere grote winnaars waren ROSÉ en Bruno Mars, die met hun liedje ‘APT’ de award voor nummer van het jaar in ontvangst mochten nemen. Maar ook Ariana Grande en Sabrina Carpenter deden het niet slecht; zij wonnen ieder drie prijzen. Ariana voor video van het jaar, beste pop en beste longform video. En Sabrina voor bete popartiest, beste album en beste visuele effecten.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 11/09 DJ 5napback
- 12/09 Sydney Sweeney
- 13/09 Niall Horan
- 13/09 Olga Leyers
- 13/09 Niall Horan