Zien: Julie Andrews blikt terug op 'The Princess Diaries'

Dieter Blarinckx-06 juli 2022 om 15:33

Actrice Julie Andrews is een waar icoon in de showbizz. Naast fantastische rollen in klassiekers zoals 'The Sound of Music' en 'Mary Poppins', kennen de meesten van onze generatie haar als de Queen uit 'The Princess Diaries'. En daar blikt ze nu even op terug.

Het Amerikaanse Vanity Fair zat met haar samen om eens door haar carrière te lopen. Andrews staat even stil bij de grootste successen uit haar carrière en vertelt enkele leuke anekdotes bij de films.

Natuurlijk staat ze ook even stil bij de Disney-klassieker 'The Princess Diaries', waarin ze de rol van Queen Clarice speelde. Hoewel er maar twee films van gemaakt werden, hopen fans nog steeds op een derde deel.

Check het stukje waar ze het over 'The Princess Diaries' heeft, hier onderaan vanaf 13:15!

Ariana Grande wordt besprongen door fan op ‘Wicked’-première

Chelsy Vanlerberghe-14 november 2025 om 12:56

Tijdens de ‘Wicked: For Good’-première in Singapore ging het even volledig fout. Terwijl Ariana Grande rustig aan het poseren was met co-sterren Cynthia Erivo en Michelle Yeoh, sprong een man plots over een hek en stormde recht op haar af.

De man, Johnson Wen, online bekend als Pyjama Man, sloeg zijn arm rond Ariana en begon wild te springen. Ariana zag duidelijk niet wat er gebeurde en schrok enorm. Co-star Cynthia Erivo aarzelde geen seconde: ze stapte ertussen, duwde de man weg en probeerde Ariana los te krijgen.

Ariana was nadien zichtbaar aangedaan en moest even tot rust komen terwijl haar cast haar troostte.

Wen postte later zélf een video van de chaos op Instagram, wat fans meteen massaal reportten. Hij kreeg ondertussen een aanklacht voor publieke overlast. Het is niet zijn eerste stunt: hij crashte eerder al optredens van Katy Perry en The Weeknd, en ook sportevents.

Online nemen Ariana’s fans het stevig voor haar op. Ze wijzen erop dat ze in het verleden al genoeg traumatische momenten meemaakte, zoals de aanslag in Manchester in 2017.

Cynthia Erivo wordt intussen overal geprezen als de onverwachte held van de avond. The Wicked Witch who protects.

Handgeschreven brief van Taylor Swift aan Liam Payne wordt nu geveild

Chelsy Vanlerberghe-14 november 2025 om 12:48

Een bijzonder stukje popgeschiedenis wordt volgende maand geveild: een handgeschreven kaartje dat Taylor Swift in 2017 stuurde naar Liam Payne, toen hij volop met zijn solomuziek bezig was. De brief werd destijds backstage aan hem gegeven tijdens de Capital FM Jingle Bell Ball in Londen, waar beide artiesten optraden.

Volgens het veilinghuis Omega Auctions wordt het kaartje geschat op zo’n 5.000 tot 10.000 pond. Niet slecht voor een paar regels in Taylors herkenbare handschrift en haar iconische ‘T’-zegel.

Op het kaartje schrijft Taylor dat ze helemaal fan is van Liams single ‘Bedroom Floor’ en dat ze hem “altijd aanmoedigt”. Ook wenst ze hem succes met zijn optreden. Het is een van die kleine, persoonlijke dingen die je zelden te zien krijgt van supersterren.

De brief is extra beladen omdat Liam Payne vorig jaar, in oktober 2024, overleed na een val van zijn hotelbalkon in Buenos Aires. De kaart werd kort na ontvangst door Liam aan een naaste vriend gegeven, en die laat het item nu veilen.

De veiling vindt plaats op 2 december. Swifties met diepe zakken: dit is eentje waar je waarschijnlijk stevig op moet bieden.

Ontdek meer