TAGMAG

Nieuwe 'James Bond' laat jaren op zich wachten

Karen Luiken-30 juni 2022 om 05:33

Het gaat nog wel even duren voordat de nieuwe ‘James Bond’-film in productie gaat. Producer Barbara Broccoli heeft in een gesprek met Deadline onthuld dat de opnames nog zeker twee jaar op zich laten wachten.

De meest recente ‘James Bond’-film ‘No Time To Die’ kwam vorig jaar uit. Acteur Daniel Crag speelt daarin voor de allerlaatste keer de hoofdrol. Er moet nu gezocht worden naar een vervanger voor hem, maar die zoektocht is volgens producer Barbara nog niet gestart.

“Nog niemand is in de running”, zegt ze. “We zijn aan het uitzoeken waar we met hem heen moeten. We praten erover. Er is nog geen script en we kunnen er pas een bedenken als we hebben besloten hoe we de volgende film gaan benaderen, want het wordt echt een heruitvinding van Bond. We moeten opnieuw uitvinden wie hij is en dat kost tijd. Ik zou zeggen dat het nog minstens twee jaar duurt voor de opnames starten.”

Dit is waarom Pedro Pascal wil dat Dakota Johnson een OnlyFans start

Chelsy Vanlerberghe-20 mei 2025 om 10:02

Dakota Johnson overweegt een... onverwachte carrièreswitch? In een nieuwe Q&A met Elle UK vertelde de 'Materialists'-actrice dat haar co-star Pedro Pascal haar aanraadde om een OnlyFans-account te starten. Niet voor pikante content, maar om... haar teen te wiebelen.

“Pedro zei dat ik gewoon m’n teen moest bewegen en daar geld mee kon verdienen", lacht Johnson. “Moet ik dat doen?” Ze klonk oprecht nieuwsgierig, ook al gaf ze toe amper iets van OnlyFans te kennen. “Is dat niet waar mensen rare dingen doen? Zijn OnlyFans-modellen anders dan gewone modellen?”

Het onderwerp kwam naar boven nadat een fan haar vroeg wat ze vindt van een lief dat OnlyFans-modellen volgt. Johnsons antwoord? Verwarring én lichte interesse: “Ik zou die modellen wel willen zien op Instagram, als ik wist hoe dat moest.”

Hoewel het onduidelijk is of Pedro het echt meende, staat vast dat de twee een leuke vibe hebben. In een interview haalde hij een oude ontmoeting in 2014 boven die Dakota compleet vergeten was. “Dat is al de 37ste keer dat je mij dat kwalijk neemt,” lachte ze. “Blijkbaar was jij mega lief en dacht ik gewoon: leuke kerel, nog nooit gezien.”

Dakota en Pedro zijn binnenkort samen te zien in de romcom 'Materialists', waarin Johnson verwikkeld raakt in een love triangle met Pascal en Chris Evans.

Of Dakota binnenkort effectief haar teen op OnlyFans gaat showen? Waarschijnlijk niet. Maar dat Pedro Pascal haar grootste fan is, staat vast.

Ralph Fiennes pakt rol Snow in nieuwe 'Hunger Games'

Karen Luiken-17 mei 2025 om 08:54

De rol van Coriolanus Snow is vervuld voor de aankomende film ‘The Hunger Games: Sunrise on the Reaping’. Niemand minder dan acteur Ralph Fiennes kruipt in de huid van het personage.

Ralph Fiennes, ook bekend als Voldemort uit ‘Harry Potter’, vergezelt de al eerder aangekondigde castleden Whitney Peak, Jesse Plemons, McKenna Grace, Maya Hawke, Kelvin Harrison Jr. en Lili Taylor.

De film is een prequel en speelt zich 24 jaar vóór de originele ‘Hunger Games’-films af. Het verhaal draait om een jonge versie van Haymitch Abernathy (voorheen gespeeld door Woody Harrelson), die wordt gekozen als een van de ongelukkige tributen om te vechten voor zijn leven.

‘The Hunger Games: Sunrise on the Reaping’ komt in november 2026 uit op het witte doek.

Ontdek meer