Gamen, sporten en bellen: JBL lanceert gloednieuwe oortjes

Karen Luiken-29 juni 2022 om 12:13

Onderweg naar muziek luisteren is nog nooit zo leuk geweest. JBL heeft een volledig nieuwe lijn aan oortjes gepubliceerd en dat betekent dat er nu voor ieder wat wils is. De keuze is reuze!

Live Pro 2
Er zijn in het totaal vier nieuwe designs uitgebracht, te beginnen met de Live Pro 2. Deze oordopjes zijn voorzien van True Adaptive Noise Cancelling, slimme ambient-functies, een verbeterde batterijduur en zes microfoons voor de perfecte gesprekskwaliteit. Ze zijn waterdicht en bestand tegen geluid en wind. De oortjes zijn er in de kleuren blauw, zwart, roze en zilver.

Quantum TWS
Onderweg gamen met uitstekende geluidskwaliteit? Dat kan met Quantum TWS, de eerste draadloze game-oordopjes van JBL. Door het realistische surround-systeem zit je niet alleen qua geluid midden in een game, samen met de True Adaptive Noice Cancelling en Ambient Aware-functies kunnen de oortjes geluiden én afleiding van buitenaf goed controleren. Ideaal als je helemaal op wilt gaan in je spel. En het beste aan dit product? Het staat garant voor wel 24 uur luisterplezier!

Reflect Aero’s
Deze water- en stofdichte variant is ideaal voor tijdens het sporten. De Reflect Aero is namelijk ontworpen om gebruikers gemotiveerd te houden in de sportschool of tijdens een flinke wandeling. Dankzij de dynamische drivers van 6,8 mm klinkt muziek als nooit tevoren - hoe actief je op dat moment ook bent. Het ontwerp van de oortjes is verstelbaar en daarom niet alleen comfortabel, maar ook nog eens veilig. Ja, zelfs tijdens de meest intensieve workout. De True Adaptive Noice Cancelling zorgt ervoor dat je niet wordt afgeleid.

Tune Flex
Last but not least: de Tune Flex. Deze oortjes zijn voorzien van de zogenoemde ‘Sound Fit’, waardoor je naar muziek kunt luisteren op een manier die letterlijk het beste bij jou past. Koop je ze? Dan krijg je één paar oortjes met twee manieren om ze te dragen. Kies voor de traditionele open vorm, of ga voor één van de drie ‘slimme’ gesloten opties die vervelende achtergrondgeluiden blokkeren zodat je minimaal wordt afgeleid. De Tune Flex bevat vier verschillende microfoons, is waterdicht en kan naar smaak worden afgestemd met zes verschillende Active Noice Cancelling-standen.

Tom Odell komt met nieuwe tour naar ons land

Karen Luiken-24 mei 2025 om 07:38

Tom Odell komt met fantastisch nieuws voor zijn fans. De zanger brengt deze zomer een nieuw album uit en om dat te vieren, gaat hij in het najaar op tournee in het Verenigd Koninkrijk en Europa.

De plaat heet ‘A Wonderful Life’ en is alweer het zevende studioalbum van Tom Odell. Het geheel komt op 5 september uit, een paar weken voordat de zanger op 21 oktober zijn bijbehorende tournee start in het Verenigd Koninkrijk.

In de laatste weken van oktober staat de artiest op podia in Cardiff, Dublin, Belfast, Glasgow, Manchester, Londen en Parijs, om vervolgens in November door te vliegen naar Duitsland.

Daarna bezoekt hij verschillende plekken in Nederland, Noorwegen, Zweden, Denemarken, Hongarije, Polen, Tsjechië, Oostenrijk, Zwitserland, Italië, Spanje en Luxemburg. Op 4 december is het eindelijk de beurt aan België, waar de zanger zijn zijn tour op 4 december afsluit in het Sportpaleis in Antwerpen.

Kaartjes gaan op 30 mei in de verkoop.

Miley Cyrus legt uit waarom ze haar rauwe stem niet wil 'herstellen' ondanks medische aandoening

Chelsy Vanlerberghe-23 mei 2025 om 11:06

Miley Cyrus heeft openlijk gepraat over unieke stemgeluid én waarom ze zelden op tour vertrekt. In een interview met Zane Lowe op Apple Music vertelde ze dat ze kampt met Reinke’s oedeem, een aandoening waarbij er vocht ophoopt op de stembanden.

“Ik heb Reinke’s oedeem, wat eigenlijk neerkomt op overbelasting van de stembanden", legt ze uit. “En 21 zijn, laat opblijven, drinken, roken en feesten na elke show helpt daar natuurlijk niet bij. Maar in mijn geval is dat niet de oorzaak. Mijn stem heeft altijd zo geklonken: het is gewoon een deel van mijn unieke anatomie.”

Ze heeft een poliep op haar stemband die haar signature stemgeluid bepaalt. “Ik ben niet bereid die ooit te laten verwijderen, want de kans dat ik wakker word en niet meer klink zoals mezelf is reëel.”

Live zingen is daardoor een flinke uitdaging. “Het is extreem zwaar om mee op te treden", zegt ze. “Het is alsof je een marathon loopt met enkelgewichten aan.”

Omdat toeren fysiek zoveel van haar vraagt, koos Miley voor een creatieve oplossing: een film. “Dat is waarom ik deze film wil maken. De film is mijn manier van toeren,” legt ze uit. “Daarom breng ik hem in de bioscoop: omdat het iets is dat je avond na avond kan beleven en waarin je echt deel voelt van het optreden.”

Ontdek meer