Alles wat je moet weten over Dance D-Vision

Karen Luiken-11 juli 2022 om 05:21

Meer dan honderd artiesten, verschillende podia en drie dagen lang feest. Dance D-Vision laat nu echt niet lang meer op zich wachten. Zijn jouw kaartjes al in the pocket? Dan wordt het hoog tijd om alle praktische informatie over het festival op een rijtje te zetten. Dit is wat je moet weten over het evenement dat van 5, 6 en 7 augustus plaatsvindt bij de Bevegemse Vijvers in Zottegem!

Openingstijden
Het festival begint op vrijdag 5 augustus om 18.00 uur. Je kunt op deze dag tot 01.00 uur feesten. Een dag later openen de deuren om 14.00 uur en zullen ze om 02.00 weer sluiten. Op zondag, de derde en laatste festivaldag, ben je tussen 15.00 en 23.30 uur welkom voor een onvergetelijk festijn.

Camping
De diehard feestgangers die letterlijk elk momentje van Dance D-Vision mee willen maken, kunnen terecht op de bijbehorende festivalcamping. Deze ligt op loopafstand van het evenement en is al jaren de place to be de plek om bij te komen van een lange dag dansen en plezier. Het adres van de camping is: Sportstadion Jules Matthijs (Kastanjelaan 85 - 9620 Zottegem). Je bent alleen welkom als je een geldig festivalkaartje hebt.

Line-up
Verspreid over drie dagen komen meer dan honderd artiesten langs om het publiek te voorzien van de beste muziek. Vrijdag is het de beurt aan onder anderen Gers Pardoel, Wim Soutaer, DJ Wout, FLA$HBACk en Partyshakers. Zaterdag betreden sterren als Craig David, Camille, Jebroer, DJ Licious en LUM!X het podium. Zondag sluiten onder meer Da Tweekaz, Coone, DR. Lektroluv, La Fuente, Ronny Retro en Poke het festival af. Check hier de complete line-up.

Thema
Het thema van 2022 is ‘Magical Moments’. Wat je daarvan mag verwachten? Maak je warm voor een droomwereld waarin je even al je zorgen kunt vergeten en een verbluffend decor met allerlei futuristische special effects!

TAGMAG-stage
Namens TAGMAG hosten we zaterdag een speciale stage. Hier vind je niet alleen de beste artiesten (zoals CAMILLE, Cristian D en De Bromeo’s), maar ook gezichten die je van TAGMAG kunt kennen zoals Jamie-Lee Six & Louis XIV.

Tickets
Het is goed om te weten dat - mocht je nog geen kaartjes hebben - er nog tickets verkrijgbaar zijn. Je kunt dagkaarten kopen (27,50 voor de vrijdag - 57,50 voor de zaterdag - 52,50 voor de zondag) of combitickets (94,50 voor zaterdag & zondag - 104,50 voor vrijdag, zaterdag & zondag - 125 voor alle dagen plus camping - 40 euro voor alleen camping).

Overige info
Je moet minimaal zestien jaar oud zijn om bij Dance D-Vision binnen te mogen. Er zijn oordopjes verkrijgbaar, er is een EHBO-post en in het geval van regen worden er poncho’s verkocht aan de bars. Ook zijn er kluisjes die tegen een kleine vergoeding gehuurd kunnen worden.

1
2
3

Zoveel spenderen Belgische jongeren gemiddeld op festivals

Chelsy Vanlerberghe-04 juli 2025 om 10:31

De zomer is nog maar net begonnen, en de festivalkalender zit alweer vol. Volgens een nieuw onderzoek van Bancontact Payconiq Company trekken Belgische jongeren gemiddeld drie dagen uit voor een festival. En het mag iets kosten. Gemiddeld gaat er deze zomer 426 euro over de toonbank per festivalganger.

Het gemiddelde komt neer op zo’n 117 euro per festivaldag. Jongeren onder de 34 jaar geven iets minder uit dan de oudere generatie, maar ook zij spenderen gemiddeld 367 euro aan hun festivalervaring. Franstaligen blijken guller met hun budget dan Nederlandstaligen, en mannen geven genoeg dubbel zoveel uit als vrouwen.

Betalen doen we steeds vaker digitaal. Vooral Payconiq by Bancontact is populair bij jongeren om snel kosten met vrienden te splitten. Even scannen, en klaar. Met tools zoals een QR-code om je armband bij te laden, wil Payconiq het betaalgedoe op festivals wegnemen. Zo hoef je minder te stressen over je saldo en meer te focussen op wat telt: goeie muziek, lekker eten en fijne mensen.

De grootste festivalfrustratie? Wachtrijen. Of het nu aan de bar, het toilet of de foodtruck is: we verliezen er massaal tijd. Jongeren noemen ook “vrienden kwijtspelen” als topfrustratie. Daarom plaatst Bancontact Payconiq op partnerfestivals opvallende totems als herkenningspunt. Handig als je weer eens iemand moet gaan zoeken met een halve friet in je hand.

Sunset Festival is back én de line-up is bekend

Chelsy Vanlerberghe-04 juli 2025 om 07:18

Sunset Festival keert terug! Op zaterdag 20 september zak je met duizenden anderen af naar De Lilse Bergen voor een van de laatste grote festivals van het seizoen. Denk: muziek aan het water, een gouden zonsondergang en een affiche die stevig binnenkomt.

Voor deze editie haalt Sunset opnieuw enkele vaste waarden én nieuwe namen naar het podium. Verwacht sets van onder andere Coone, Michael Amani, Mark With A K & MC Chucky, Ronny Retro en Outsiders, maar ook artiesten als 5napback, Averix, Bassbrain, Breaze, Karakals, Klugt, Miss Puss, Pat B, Reeze, Stanne en Voltrack tekenen present. Feestje verzekerd, dus.

Sunset Festival wordt dé zomerafsluiter in het midden van de natuur. De locatie; een recreatiedomein met zandstrand en water, zorgt voor een unieke setting, en met slechts één festivaldag haal je er alles uit.

Tickets zijn vanaf nu verkrijgbaar via sunsetfestival.be! See you there?

Ontdek meer