Alles wat je moet weten over Dance D-Vision

Karen Luiken-11 juli 2022 om 05:21

Meer dan honderd artiesten, verschillende podia en drie dagen lang feest. Dance D-Vision laat nu echt niet lang meer op zich wachten. Zijn jouw kaartjes al in the pocket? Dan wordt het hoog tijd om alle praktische informatie over het festival op een rijtje te zetten. Dit is wat je moet weten over het evenement dat van 5, 6 en 7 augustus plaatsvindt bij de Bevegemse Vijvers in Zottegem!

Openingstijden
Het festival begint op vrijdag 5 augustus om 18.00 uur. Je kunt op deze dag tot 01.00 uur feesten. Een dag later openen de deuren om 14.00 uur en zullen ze om 02.00 weer sluiten. Op zondag, de derde en laatste festivaldag, ben je tussen 15.00 en 23.30 uur welkom voor een onvergetelijk festijn.

Camping
De diehard feestgangers die letterlijk elk momentje van Dance D-Vision mee willen maken, kunnen terecht op de bijbehorende festivalcamping. Deze ligt op loopafstand van het evenement en is al jaren de place to be de plek om bij te komen van een lange dag dansen en plezier. Het adres van de camping is: Sportstadion Jules Matthijs (Kastanjelaan 85 - 9620 Zottegem). Je bent alleen welkom als je een geldig festivalkaartje hebt.

Line-up
Verspreid over drie dagen komen meer dan honderd artiesten langs om het publiek te voorzien van de beste muziek. Vrijdag is het de beurt aan onder anderen Gers Pardoel, Wim Soutaer, DJ Wout, FLA$HBACk en Partyshakers. Zaterdag betreden sterren als Craig David, Camille, Jebroer, DJ Licious en LUM!X het podium. Zondag sluiten onder meer Da Tweekaz, Coone, DR. Lektroluv, La Fuente, Ronny Retro en Poke het festival af. Check hier de complete line-up.

Thema
Het thema van 2022 is ‘Magical Moments’. Wat je daarvan mag verwachten? Maak je warm voor een droomwereld waarin je even al je zorgen kunt vergeten en een verbluffend decor met allerlei futuristische special effects!

TAGMAG-stage
Namens TAGMAG hosten we zaterdag een speciale stage. Hier vind je niet alleen de beste artiesten (zoals CAMILLE, Cristian D en De Bromeo’s), maar ook gezichten die je van TAGMAG kunt kennen zoals Jamie-Lee Six & Louis XIV.

Tickets
Het is goed om te weten dat - mocht je nog geen kaartjes hebben - er nog tickets verkrijgbaar zijn. Je kunt dagkaarten kopen (27,50 voor de vrijdag - 57,50 voor de zaterdag - 52,50 voor de zondag) of combitickets (94,50 voor zaterdag & zondag - 104,50 voor vrijdag, zaterdag & zondag - 125 voor alle dagen plus camping - 40 euro voor alleen camping).

Overige info
Je moet minimaal zestien jaar oud zijn om bij Dance D-Vision binnen te mogen. Er zijn oordopjes verkrijgbaar, er is een EHBO-post en in het geval van regen worden er poncho’s verkocht aan de bars. Ook zijn er kluisjes die tegen een kleine vergoeding gehuurd kunnen worden.

1
2
3

TAGMAG host de pre-party van Sunrise Festival

Chelsy Vanlerberghe-30 mei 2025 om 12:13

Zin om je zomer écht goed in gang te zetten? Markeer 27 tot 29 juni met dikke stift in je agenda, want Sunrise Festival 2025 komt eraan. En dit jaar doen we er bij TAGMAG nog een schepje bovenop: wij zorgen dat het feest al losbarst op donderdag. Jawel, nog voor het festival officieel begonnen is.

Sunrise Festival is een van de gezelligste festivals van het land, met een unieke locatie aan het water in De Lilse Bergen (Gierle, Antwerpen). Denk: zand tussen je tenen, muziek uit alle hoeken, en een camping die voelt als een mini-vakantie. Meer dan 250 artiesten, waaronder Roxy Dekker en Average Rob, verspreid over verschillende stages zorgen drie dagen lang voor alles van hard gaan tot zacht meedeinen.

Maar… de échte Sunrise-experience? Die begint op de camping. Kan je écht niet wachten tot vrijdag? Snappen we. Daarom organiseren wij op donderdagavond de officiële pre-party op de camping.

Line-up Sunfields Pre-Party by TAGMAG

20:00 – BLUSHxBLUSH
21:00 – Breaze
21:45 – 5NAPBACK
22:30 – VolTrack
23:15 – Miss Puss

Heel eerlijk? Je hoeft bijna het terrein niet af. Op de Sunfields Camping vind je een supermarkt voor last-minute snacks of zonnecrème, gezellige chillspots, een Basic-Fit Workout Arena, beauty corners, en vooral: een sfeer die voelt als vakantie. Zie je daar?!

Yungblud vervangt Kings of Leon op Rock Werchter

Chelsy Vanlerberghe-30 mei 2025 om 08:24

Plot twist in de line-up van Rock Werchter 2025: Kings of Leon hebben hun komst helaas moeten afzeggen door een blessure van frontman Caleb Followill. Maar er is al een vervanger: Yungblud neemt op zaterdag 5 juli de Main Stage over.

De Britse punkrocker staat bekend om zijn explosieve energie, rebelse lyrics en fanfavorieten als ‘I think I’m OKAY’, ‘Parents’ en ‘Acting like that’. Net voor zijn passage op Werchter dropt hij zijn vierde album ‘IDOLS’, waarmee hij opnieuw zijn plek als stem van een generatie bevestigt.

Rock Werchter viert dit jaar trouwens z’n 50ste editie en pakt uit met kleppers als Olivia Rodrigo, Linkin Park, Green Day, girl in red, Damiano David en Sam Fender. Alle dagtickets voor donderdag, vrijdag en zondag zijn al weg, maar voor zaterdag, de dag van Yungblud, zijn er nog tickets te scoren.

Alle info en tickets via rockwerchter.be.

Ontdek meer