Zien: Xandee maakt comeback!

Dieter Blarinckx-26 juni 2022 om 08:53

Het heeft zestien jaar geduurd, maar zangeres Xandee is helemaal klaar voor haar comeback! Ze lanceerde zopas haar gloednieuwe single ‘Beautiful Again’.

De 43-jarige Xandee, die eigenlijk Sandy heet, heeft een woelige periode achter de rug. En met haar nieuwe single ‘Beautiful Again’ wil ze die periode afsluiten.

De zangeres achter Touch Of Joy en het Songestivalnummer ‘One Life’ gaat dus voor het eerst weer op een podium staan sinds 2006.

“De betekenis achter ‘Beautiful Again’ is dat het leven weer mooi kan zijn, na alle problemen. Ik heb heel veel meegemaakt en heb trouwens nog maar net een nieuwe hartoperatie achter de rug. Met dit lied wil ik alle problemen achter me laten en er terug staan.”

“Ik heb dan ook al veel reacties ontvangen en mensen vertellen mij dat ze blij zijn om mijn stem weer te horen. En ook bij Radio 2 werd het nummer goed ontvangen. Ik ben dus helemaal klaar om er weer te staan.”

Beluister het nummer hier:

Pommelien Thijs geeft eerste show in Ziggodome

Karen Luiken-01 november 2025 om 07:48

Pommelien Thijs gaat als een raket. De zangeres geeft volgend jaar niet alleen grote shows in AFAS Dome (voormalig Sportpaleis), ze zal ook optreden bij onze noorderburen. Via Instagram laat ze weten dat ze naar de Ziggodome komt. Eerder werd ook al bekend dat ze ook in de AFAS Live zal staan.

“Het voelt heel surreëel om dit te zeggen maar op 7 november 2026 sta ik in de Ziggo Dome”, aldus Pommelien bij een bericht op social media. Kaartjes gaan vanaf komende vrijdag (7 november, precies een jaar voor het optreden plaatsvindt) in de verkoop.

De show in de Ziggodome volgt pas na de shows die Pommelien in AFAS Dome geeft. Dat zijn er in het totaal vijf, waarvan de eerste op 23 april plaatsvindt. De overige vier zijn op 24 april, 25 april, 30 april en 1 mei. Het concert in AFAS Live (Amsterdam) staat nog eerder gepland, namelijk op 27 februari.

Miley Cyrus maakt soundtrack derde 'Avatar'-film

Karen Luiken-23 oktober 2025 om 06:28

De soundtrack van de aankomende derde ‘Avatar’-film ‘Fire and Ash’ is geschreven door Miley Cyrus. Dat nieuws deelt de zangeres via Instagram, met daarbij ook alvast het eerste voorproefje.

Miley schrijft dat ze zich ‘vereerd’ voelt dat ze de soundtrack heeft mogen maken. “Omdat ik persoonlijk door vuur ben getroffen en uit de as ben herbouwd, heeft dit project een diepe betekenis voor me”, aldus de zangeres, die in 2018 haar huis verloor door een verwoestende brand. “De thema's van de film – eenheid, genezing en liefde – resoneren diep in mijn ziel, en dat ik een kleine ster mag zijn in het universum dat de ‘Avatar’-familie heeft gecreëerd, is echt een droom die uitkomt.”

‘Avatar: Fire and Ash’ is het vervolgt op ‘Avatar’ uit 2009 en ‘Avatar: The Way of Water’ uit 2022. De film gaat op 19 december in première.

Ontdek meer