Zwangere Hanne wil gewoon blijven optreden

Karen Luiken-24 juni 2022 om 05:54

Hanne Verbruggen is momenteel zwanger van haar eerste kindje. De kleine spruit wordt in december verwacht en tot die tijd wil de K3-zangeres zo lang mogelijk blijven optreden. “Maar als het niet gaat dan moeten we oplossingen zoeken”, zegt ze in een interview met HLN.

Een week geleden kwam het heuglijke nieuws naar buiten: Hanne en haar man verwachten een baby samen. Fans vragen zich natuurlijk af wat dat betekent voor de toekomst van K3 en daar geeft Hanne nu een antwoord op. “Als het lichamelijk en mentaal lukt, dan wil ik zeker doorbijten. Maar als het niet gaat of het mag gewoon niet, dan gaan we oplossingen moeten zoeken.”

Er wordt volgens de zangeres al nagedacht over die oplossingen. Maar zoals het er nu uitziet, kan Hanne naar eigen zeggen nog wel een tijdje mee. Met andere worden: dan kan ze de K3-tour waar zij, Marthe en Julia mee bezig zijn, nog in zijn geheel meepakken. “We gaan van het beste scenario uit dat we de tour gewoon kunnen afronden.”

Originele K3'tjes kondigen nog meer extra shows aan

Karen Luiken-09 oktober 2025 om 12:57

Omdat de reünieshows van de originele K3-leden ontzettend populair blijven, heeft Studio 100 nu nóg twee extra concerten aan de reeks toegevoegd. De optredens vinden plaats op zondag 31 mei in Antwerpen.

Eigenlijk zouden de laatste shows van de concertreeks van Karen, Kristel en Kathleen op zaterdag 30 mei plaatsvinden in Antwerpen, maar omdat zo’n beetje alle concerten uitverkopen en de vraag dus groot blijft, zijn er nu twee nieuwe shows toegevoegd. Die staan gepland voor zondag 31 mei om 15.00 en 20.30 uur. Kaartjes voor de shows zijn verkrijgbaar via deze link.

Karen, Kristel en Kathleen zijn eerder deze maand gestart met hun langverwachte reünietour. Dat deden ze in de AFAS Dome in Antwerpen, waar ze de rest van deze maand nog een aantal keer zullen optreden. Volgend jaar in april reizen ze met hun tour naar het Nederlandse Rotterdam, om de tour vervolgens in Antwerpen weer af te sluiten.

Taylor Swift brengt nog meer nieuwe muziek uit

Karen Luiken-05 oktober 2025 om 12:13

Het houdt niet op met Taylor Swift. Nadat de zangeres afgelopen vrijdag een compleet album lanceerde, verrast ze haar fans nu met nóg meer nieuwe muziek.

Het gaat om acht liedjes die ook op haar nieuwe en twaalfde studioalbum ‘The Life of a Showgirl’ staan, maar die Taylor voor deze gelegenheid een akoestisch jasje heeft gegeven.

“Bewaar het beste voor het laatst”, schrijft Taylor bij een aankondiging op Instagram. “Ik denk dat mijn favoriete momentjes van de tour de akoestische verrassingen waren. Daarom ben ik terug de studio ingedoken met Max and Shellback (twee producers, red.) om akoestische/unplugged versies van een aantal ‘Showgirl’-nummers op te nemen met compleet nieuwe vocals en productie. Ik kan niet wachten tot jullie dit horen.”

Ontdek meer